Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16368) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Autostrada A2. Wiózł pasażerów autobusem z uszkodzoną oponą

Dodano: 12.05.2021 15:19
Źródło: LM.pl

Z uszkodzoną oponą przewoził pasażerów autobusu na trasie Szczecin – Ukraina. Kierowcę zatrzymali inspektorzy transportu drogowego na autostradzie A2 w Żdżarach.

Autobus zarejestrowany na terytorium Polski został zatrzymany do rutynowej kontroli. Okazało się, że ukraiński przewoźnik wykonywał międzynarodowy transport w ramach linii regularnej na trasie Szczecin – Ukraina.

- Kontrola stanu technicznego wykazała, że opona na trzeciej osi autobusu była na całej powierzchni uszkodzona i dodatkowo przetarta z widocznymi częściami drutów. Wysokość rzeźby bieżnika dochodziła od 0,82 mm do 1,46 mm przy normie minimum 1,6 mm – informuje rzecznik Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Poznaniu.

Kierowca otrzymał zakaz dalszej jazdy i mandat w wysokości 100 zł. Wobec przewoźnika toczyć się będzie postępowanie administracyjne. Przedsiębiorstwo w czasie kontroli opłaciło 2 tys. zł kaucji.

 

fot. WITD Poznań

  • Autostrada A2. Wiózł pasażerów autobusem z uszkodzoną oponą
  • Autostrada A2. Wiózł pasażerów autobusem z uszkodzoną oponą

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ITD powinni szczególną uwagę zwracać na pojazdy zza wschodniej granicy, no Ukraina jest tu świetnym przykładem złomu, którym jeżdzą.
Dodano: 12.05.2021 16:06    Przez: Wołodymir

KOMENTARZE

ITD powinni szczególną uwagę zwracać na pojazdy zza wschodniej granicy, no Ukraina jest tu świetnym przykładem złomu, którym jeżdzą.
Dodano: 12.05.2021 16:06    Przez: Wołodymir
przecież to są skrenshoty z filmiku itd na kanale youtube 10 maj 2021 kradzież dosłownie z jutubów :D https://www.youtube.com/watch?v=Hs_
Dodano: 12.05.2021 16:48    Przez: aaa aaa
Początek zdania zaczynamy z dużej litery, do szkoły chłopie ze wsi.
Dodano: 12.05.2021 17:57    Przez: Polonistka
Polonistka to nie zdanie tylko komentarz. Twój akurat złośliwy ale mnie to dynda
Dodano: 12.05.2021 19:49    Przez: aaa aaa
aaa aaa! Ty się nigdy nie nauczysz, że języka polskiego " kaleczyć" nie można...!!! Zamiast pisać komenty weź się solidnie za naukę i wróć do Nas po swojej edukacji i wtedy sobie popolemizujemy i się pośmiejemy...!!!
Dodano: 12.05.2021 19:14    Przez: Wiedźma

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.