Dzisiaj jest wtorek 15 czerwca 2021, imieniny: Jolanty, Wita, Wioli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16611) SPORT FORUM FIRMY (5608) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 12oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy - zapowiedź (0)Koniński akcent na Jazzonaliach. Inspiracje hejnał ... (3)

Turek. Wkrótce naprawa szkód po wybuchu gazu w mieszkaniu

Dodano: 14.05.2021 13:54
Wkrótce ruszą prace w bloku przy ul. na Wyszyńskiego w Turku, polegające na naprawie szkód powstałych z powodu wybuchu gazu. 
 
W miniony czwartek, 13 maja 2021 r. podpisana została umowa na prace budowlane polegające na naprawie szkód powstałych w wyniku wybuchu gazu w klatce B bloku przy ul. Wyszyńskiego 14. Wybrany w przetargu wykonawca ma czas do końca tego roku na przywrócenie zniszczonych mieszkań do użytkowania.
 
Przypomnijmy, do wybuchu gazu w jednym z mieszkań na trzecim piętrze bloku przy Wyszyńskiego 14 doszło 28 września 2020 r. Ekspertyzy budynku, szacowanie strat, opracowanie dokumentacji trwało kilka miesięcy. Zgodnie z decyzją Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego z lutego 2021 r., roboty obejmować będą m.in.: naprawę uszkodzonej konstrukcji nośnej budynku (ścian, stropu) w części wspólnej budynku, odbudowę uszkodzonych kominów wentylacyjnych, wykonanie nowych wewnętrznych instalacji c.o., c.w., wod.-kan. i elektrycznej w części wspólnej budynku, naprawę uszkodzonej balustrady klatki schodowej, wewnętrznej balustrady balkonowej, oraz wymianę uszkodzonej stolarki okiennej i drzwiowej wewnętrznej na klatce schodowej w części wspólnej uszkodzonego budynku.
 
Ostatecznie 13 maja 2021 r. po przeprowadzeniu przetargu Zarządca Wspólnoty Mieszkaniowej Wyszyńskiego 14 podpisał umowę na realizację prac. Zgodnie z umową, wkrótce wykonawca przystąpi do prac, które prowadzone będą w czynnym budynku mieszkalnym. Planowany termin zakończenia robót to koniec tego roku.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek,   wybuch gazu,   blok,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Butla z gazem w mieszkaniu to tykająca bomba.
Dodano: 14.05.2021 18:03    Przez: Propan-Butan

KOMENTARZE

Butla z gazem w mieszkaniu to tykająca bomba.
Dodano: 14.05.2021 18:03    Przez: Propan-Butan
Ilu ludzi zginęło od wybuchu gazu a ilu jeszcze zginie, nie wspominam o szkodach materialnych.
Dodano: 14.05.2021 18:04    Przez: Propan-Butan

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.