Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16363) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Konińscy bibliotekarze uczcili pamięć patronki Zofii Urbanowskiej

Dodano: 14.05.2021 14:14

Pracownicy konińskiej biblioteki złożyli kwiaty na grobie patronki - Zofii Urbanowskiej.  

W wigilię imienin (14 maja), na grobie konińskiej pisarki i patronki Zofii Urbanowskiej, dyrekcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie wraz z kierowniczkami wypożyczalni głównej i czytelni złożyła wiązankę kwiatów i zapaliła znicz.

Pokłoniwszy się imieninowo autorce „Gucia Zaczarowanego”, korzystając z okazji, biblioteczna delegacja odwiedziła również grób innej konińskiej pisarki Janiny „Wenedy” Perathoner. Cześć Ich Pamięci!

Źródło: MBP w Koninie 

  • Konińscy bibliotekarze uczcili pamięć patronki Zofii Urbanowskiej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:biblioteka Konin,   Zofia Urbanowska,   patronka biblioteki,   imieniny Zofii,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czy kwiatki i znicze nieboszczykowi pomogą ? Pamięć oczywiście pozostaje w naszych sercach i tyle. Człowiek się rodzi po to aby umrzeć, ale tylko w ciele, w duchu zaś żyje wiecznie tak jak Bóg. Jak raz Bóg dał człowiekowi życie tak mu już nigdy go nie zabierze, bo nasze prawdziwe "Ja" to nie ciało ale nasz duch. "Uwolniony od swego ciała będę oglądał Boga".
Dodano: 14.05.2021 16:42    Przez: Maranatha
Mamy w pamięci zmarłych, którzy stąd odeszli, naszych dziadków, rodziców, rodzeństwo, znajomych, kolegów, przyjaciół, ich już tu na ziemi nie ma, ale żyją gdzieś tam u góry, w niebie lub w piekle i my kiedyś tam do nich pójdziemy, taka jest kolej rzeczy. Starajmy się żyć z Bogiem aby trafić potem do Niego, do nieba.
Dodano: 14.05.2021 16:53    Przez: Maranatha
Co to znaczy "cześć" ich pamięci ? Po prostu pamiętajmy o zmarłych.
Dodano: 15.05.2021 17:25    Przez: Groby pobielane

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.