Dzisiaj jest piątek 25 czerwca 2021, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16017) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
23 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wielkopolska Wschodnia w sojuszu odchodzących od w ... (0)Piłkarska kolejka: Sokół kończy sezon. Miejsca już ... (0)

Konin. Punkty porad prawnych znowu będą działać stacjonarnie

Dodano: 16.05.2021 12:11
Źródło: LM.pl

Od jutra przywrócone zostanie stacjonarne funkcjonowanie dwóch punktów nieodpłatnych porad prawnych w Koninie.

Punkt nieodpłatnych porad prawnych przy ul. płk. W. Sztarka (budynek Urzędu Miejskiego) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00. Natomiast punkt przy ul. Zakładowej 4 (Zarząd Dróg Miejskich) czynny będzie od godziny 12.00 do 16.00. Punkt Porad Obywatelskich przy ul. Południowej 2 nadal będzie działał w trybie niestacjonarnym (porady telefoniczne). Można je uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00 do 16.00.

Aby ustalić termin udzielenia porady lub świadczenia poradnictwa obywatelskiego - prosimy o kontakt pod nr tel. 63 240-13-72 ( w godzinach 7.30 – 15.30) lub mailowy pawel.pyrzynski@konin.um.gov.pl.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.