Dzisiaj jest piątek 25 czerwca 2021, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15969) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
23 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wielkopolska Wschodnia w sojuszu odchodzących od w ... (0)Piłkarska kolejka: Sokół kończy sezon. Miejsca już ... (0)

Bieg Milowego Słupa znów przełożony. Nowy termin – w czerwcu

Dodano: 18.05.2021 11:24
Źródło: LM.pl

26 czerwca ma być ostatecznym terminem organizacji Biegu Milowego Słupa. O ponownym przeniesieniu imprezy poinformował organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie.

To już druga zmiana terminu tegorocznej edycji Biegu Milowego Słupca. Pierwotnie zawody miały odbyć się 15 maja. Kolejny termin, jaki zaproponował MOSiR, to 29 maja. W poniedziałek organizator poinformował o kolejnym przeniesieniu biegu – tym razem ma on być już ostateczny. MOSiR proponuje 26 czerwca. – Jest to ostatnia próba przeprowadzenia biegu w formule klasycznej. W sytuacji utrzymujących się zakazów organizacji tego typu wydarzeń sportowych, rywalizacja odbędzie się w formule wirtualnej – zapowiada MOSiR.

Decyzja podjęta została po konsultacjach Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu, Ministerstwem Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Głównym Inspektoratem Sanitarnym. – W świetle obowiązujących zapisów Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. (…) organizacja wydarzenia sportowego z liczbą przekraczającą 300 uczestników w chwili obecnej jest niedozwolona – czytamy w komunikacie organizatorów.

Wraz ze zmianą terminu przedłużone ponownie zostały zapisy do biegu – do końca maja. Zgłaszać można się TUTAJ.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.