Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15704) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (0)

Konin. Przedszkolaki z „Bolka i Lolka“ poznawały pracę policjantów

Dodano: 31.05.2021 16:20
Źródło: LM.pl

Dzieci z Przedszkola nr 7 „Bolek i Lolek“ w Koninie poznawały pracę służb mundurowych. Ze względu na obostrzenia, spotkanie z policjantami odbyło się wirtualnie.

Przedszkolaki do wspólnej zabawy zaprosił Pyrek – maskotka Wielkopolskiej Policji. Podczas filmu dzieci dowiedziały się jak wygląda policyjny mundur i jakich narzędzi używają podczas pracy funkcjonariusze. Maluchy utrwaliły sobie wygląd znaków drogowych, pomagających kierować ruchem samochodów i miejsc wyznaczonych dla pieszych.

Największą frajdę przedszkolakom sprawiła zabawa w detektywów, która odbyła się w ogrodzie. Na koniec dzieci obejrzały bajkę „Bolek i Lolek na drodze“. 

 

fot. Przedszkole nr 7 w Koninie

  • Konin. Przedszkolaki z „Bolka i Lolka“ poznawały pracę policjantów
  • Konin. Przedszkolaki z „Bolka i Lolka“ poznawały pracę policjantów
  • Konin. Przedszkolaki z „Bolka i Lolka“ poznawały pracę policjantów
  • Konin. Przedszkolaki z „Bolka i Lolka“ poznawały pracę policjantów
  • Konin. Przedszkolaki z „Bolka i Lolka“ poznawały pracę policjantów

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Na litość boską,tylko nie pokazujcie dzieciom filmów jak biją kobiety podczas protestów.
Dodano: 31.05.2021 16:45    Przez: matka poldka
A co mają pokazać maluchom jak Marta Lempart pluje na policjantów i ich wyzywa od najgorszych ? Każdy człowiek wymaga szacunku, tym bardziej ci którzy nas porządnych obywateli chronią.
Dodano: 31.05.2021 17:09    Przez: Szanujmy się nawzajem
Szanujmy się nawzajem! " ... ci którzy nas porządnych obywateli chronią..." jasne... chronią Nas... absurd nad absurdami...!!! Pisslicja to najgorszy odłam ZOMO- szarpią, biją, pałują, strzelają i gazują oraz wymuszają zeznania a sami składają fałszywe zeznania i ignorują orzeczenia sądu...!!! Oto prawdziwy obraz tych, którzy mają Nas chronić...!!!
Dodano: 31.05.2021 17:34    Przez: Wiedźma
To Marta Lempart walczy o to,żeby i ciebie "porządny obywatelu" nie wzięli kiedyś za dupe ci "opluwani",biedni oprawcy w czarnych mundurach.
Dodano: 31.05.2021 22:01    Przez: Grzech Walerian
Szanujmy się nawzajem! A co Pisslicja zrobiła z Babcią Kasią... tego już nie pamiętasz(?!), czy nie chcesz pamiętać...??!! Babcia Kasia jest jedyna w swoim rodzaju...!!! Uczmy się od Niej jak nie być obojętnym na to co dzieje się w naszej Ojczyźnie...!!! To przedszkolaki o tym powinny się uczyć...!!! Babcia Kasia Człowiekiem Roku a może i nawet 21wieku...!!!
Dodano: 31.05.2021 23:17    Przez: Wiedźma
Policjant nie jest aniołem, a czy dawniej milicjant był lepszy, a czy obecnie Policja we Francji, w Niemczech czy w USA to jest taka łagodna i spokojna w czasie różnych lewackich zadym jak w Polsce ?
Dodano: 31.05.2021 18:02    Przez: Paryż
A ja tam lubię policjantów, chociaż mam do nich jedną pretensję, że tak delikatnie obchodzą się z czarownicami od Marty Lampart. Kilka pałek na grzbiet by im się raz po raz przydało, może zaczęłyby chociaż logicznie myśleć.
Dodano: 01.06.2021 11:14    Przez: Tadek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.