Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16214) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)Wierzbinek. Przed Urzędem Gminy pojawił się wielki ... (0)

Niebezpieczne związki na "Czwartkowych spotkaniach z uczelnią"

Dodano: przedwczoraj 08:43

Najbliższe "Czwartkowe spotkania z uczelnią" to wykład „Interakcje leków z żywnością i alkoholem"  dr n. farm. Agnieszki Saran-Jagodzińskiej. 

W zasadzie wszyscy wiedzą, że alkohol i leki stanowią ryzykowne połączenie, ale warto tę wiedzę poszerzyć, bowiem niebagatelny wpływ na przebieg farmakoterapii ma również odżywianie. O tych zależnościach, oddziaływaniu alkoholu i żywności na skuteczność lekarstw ‒ ich wchłanianie i wydalanie, w wykładzie „Interakcje leków z żywnością i alkoholem" mówić będzie dr n. farm. Agnieszka Saran-Jagodzińska.

Agnieszka Saran-Jagodzińska jest doktorem nauk farmaceutycznych, wykładowcą na Wydziale Nauk o Zdrowiu PWSZ w Koninie, autorką wielu publikacji naukowych. W zakresie jej zainteresowań naukowych znajdują się m.in. suplementy diety, kwasy tłuszczowe, witaminy, składniki mineralne i profilaktyka chorób układu krążenia.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią", zapraszamy 10 czerwca o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/ALY0j

Następny wykład pojawi się w kolejny czwartek, o tej samej godzinie. Wykłady transmitowane są za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PWSZ Konin,   czwartkowe spotkania z uczelniąDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Szczepionka przeciw Koronawirusowi nie jest lekiem, a więc czemu ona służy i przed czym niby ona ma nas chronić ? Zaszczepieni również zarażają się i są nosicielami koronawirusa, a sama pseudo szczepionka ma krótki okres działania i trzeba ją co jakiś czas powtarzać.
Dodano: 10.06.2021 16:00    Przez: Ja się nie szczepię

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.