Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15704) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (0)

Powidz. Zespół policji do zapewnienia bezpieczeństwa na wodach

Dodano: 9.06.2021 14:07

Na czas wakacji, w Powidzu powstanie zespół policji do zapewnienia bezpieczeństwa na wodach.

Zgodnie z decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Słupcy, dla zapewnienia właściwego stanu porządku i bezpieczeństwa publicznego na wodach i terenach przywodnych w okresie letnim, tworzy się nieetatowy zespół policji z siedzibą w Powidzu. Będzie on działał od 25 czerwca do 15 września 2021 r..

Siedzibą zespołu będzie pomieszczenie przekazane do użytkowania przez samorząd gminy Powidz przy Parku Powstańców Wielkopolskich. Do pełnienia służby przewidziano 6 policjantów, z czego: 3 z Posterunku Policji w Strzałkowie, 1 z Wydziału Prewencji ze Słupcy oraz 2 z Oddziału Prewencji w Poznaniu. Oczywiście policjanci z zespołu będą wspierani przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego, Wydziału Kryminalnego w razie potrzeby, ale również przez Żandarmerię Wojskową, czy WOPR podczas działań na Jeziorze Powidzkim.

W gminie Powidz w okresie letnim najczęściej zgłaszane są problemy z parkowaniem, w dalszej kolejności interwencje dotyczące zakłócenia porządku publicznego lub ciszy nocnej. Liczymy, że liczniejsza obecność policjantów w Powidzu pomoże rozwiązać większość problemów. 

  • Powidz. Zespół policji do zapewnienia bezpieczeństwa na wodach

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Słupca,   Powidz,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.