Dzisiaj jest sobota 12 czerwca 2021, imieniny: Janiny, Onufrego, Leona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16028) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 11oC
Jutropogoda
17 / 10oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wierzbinek. Wielki kosz wiklinowy znalazł się prze ... (0)Piłkarska kolejka: Będzie siódmy mecz Górnika Koni ... (0)

Firma zatrudni 200 osób w nowym zakładzie w powiecie tureckim

Dodano: przedwczoraj 11:06

AJ Group zatrudni 200 osób w nowym zakładzie w powiecie tureckim. 

Firma AJ Group, producent odzieży specjalistycznej, zbuduje nowy zakład w powiecie tureckim. Dzięki inwestycji powstanie 200 miejsc pracy. Budowa ma rozpocząć się jeszcze w tym roku. AJ Group to jedno z wiodących przedsiębiorstw produkcyjnych w regionie konińskim. Zatrudnia ponad 250 osób w dwóch zakładach: w Modle Kolonii koło Konina oraz w Turku. Od kilku lat firma notuje dynamiczny rozwój, co wymogło konieczność budowy nowego zakładu pracy.

- Aktualnie rozmawiamy z samorządami na temat docelowej lokalizacji. Rozważamy tereny inwestycyjne w kilku gminach powiatu tureckiego – mówi Aleksander Grzelewski, prezes. - Budowę chcemy rozpocząć już jesienią tego roku.

W nowym miejscu powstanie hala o powierzchni około 2000 m. kw., z częścią produkcyjną i magazynową. Docelowo zatrudnienie znajdzie tam 200 osób, w tym część z istniejącego już zakładu na terenie Turku.

AJ Group jest firmą z polskim kapitałem i należy do ścisłej światowej czołówki producentów najwyższej jakości specjalistycznej odzieży wodoochronnej, tworzonej dla najbardziej wymagających użytkowników. To kurtki, płaszcze, spodnie, spodniobuty, wodery i mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, usług, służb oraz rynku hobbystycznego. Produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów powlekanych, surowców naturalnych i dodatków, spełniających wszystkie obowiązujące standardy.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:powiat turecki,   miejsca pracy,   AJ Group,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To było do przewidzenia :) zresztą Turkowi i okolicy potrzeba też miejsc pracy jak tlenu... tam jest dramat z pracą.
Dodano: 10.06.2021 11:58    Przez: xfactor
I to jest najlepsza ocena dla władz Konina :(
Dodano: 10.06.2021 11:49    Przez: szuwarek
A w Koninie cisza za Prezydentury pana Piotra Korytkowskiego i jego ekipy z PO ? Ale w sondażu na LM-ie cieszy się ogromnym POparciem ?
Dodano: 10.06.2021 16:05    Przez: Tak ?

KOMENTARZE

I to jest najlepsza ocena dla władz Konina :(
Dodano: 10.06.2021 11:49    Przez: szuwarek
To było do przewidzenia :) zresztą Turkowi i okolicy potrzeba też miejsc pracy jak tlenu... tam jest dramat z pracą.
Dodano: 10.06.2021 11:58    Przez: xfactor
A w Koninie cisza za Prezydentury pana Piotra Korytkowskiego i jego ekipy z PO ? Ale w sondażu na LM-ie cieszy się ogromnym POparciem ?
Dodano: 10.06.2021 16:05    Przez: Tak ?
Więc w interesie Koninian jest, aby ta kolej do Turku jak najszybciej powstała. Niedługo większość z nas będzie tam do pracy dojeżdżała.
Dodano: 10.06.2021 20:57    Przez: Matilan

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.