Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15748) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (2)

Nasze Sprawy. Półmetek kadencji. Prezydentura Piotra Korytkowskiego

Dodano: 15.06.2021 23:04
Źródło: LM.pl

O stylu prezydentury, realizacji programu wyborczego i wizji miasta z Piotrem Korytkowskim oraz jego zastępcami rozmawialiśmy w dzisiejszych „Naszych Sprawach“.

Minęła połowa kadencji prezydenta Piotra Korytkowskiego. To pora na powiedzenie „sprawdzam“ wyborczym obietnicom. W naszym studiu, włodarz Konina wspólnie z wiceprezydentami Witoldem Nowakiem i Pawłem Adamowem zmierzył się między innymi z pytaniami związanymi z pozyskiwaniem inwestorów, dialogiem z obywatelami miasta, tworzeniem nowych parkingów i ścieżek rowerowych, a także długą kolejką chętnych do miejskiego żłobka. Nie zabrakło również wyników sondy i odpowiedzi na zagadnienia interesujące naszych internautów.

Na kolejne „Nasze Sprawy“ zapraszamy już w najbliższy piątek o godz. 20.00. Będzie to specjalne wydane dotyczące zbliżającego się referendum o odwołanie wójta i Rady Gminy w Kramsku. 

  • Nasze Sprawy. Półmetek kadencji. Prezydentura Piotra Korytkowskiego

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

powiem krótko bo cenie swój i państwa czas zapamiętajcie i rozliczcie gdy przyjdzie czas konin tak korytowski i jego ekipa nie czas na referendum nasze miasto to nie cyrk my tu sie rodzimy i chcemy zyć i uczciwie pracować a nie egzystować , pozdrawiam wszystkich
Dodano: 16.06.2021 19:39    Przez: justynian

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.