Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15750) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (2)

Pływalnia Rondo zamknięta w lipcu. Będzie przegląd techniczny

Dodano: 16.06.2021 11:04
Źródło: LM.pl

W lipcu w Koninie dostępna dla mieszkańców będzie jedynie pływalnia przy ul. Szymanowskiego. MOSiR planuje przegląd techniczny na obiekcie Rondo.

Tradycyjnie w okresie letnim Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje przegląd techniczny pływalni. W lipcu zamknięta ma zostać pływalnia w obiekcie Rondo. – Basen na Rondzie pracuje od kwietnia minionego roku, jak tylko pandemia pozwoliła nam rozpocząć pracę po długiej pierwszej przerwie. Ten basen raz w roku powinien przejść przegląd techniczny. Jest to związane z czyszczeniem pompy, podbasenia. Na pewno w okresie wakacyjnym będzie wyłączony w którymś miesiącu z użytkowania. Planujemy, że będzie to na pewno lipiec – informuje Ewa Kulczyńska, dyrektor MOSiR w Koninie.

Wstępny plan zakłada zamknięcie pływalni przez miesiąc, ale na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy przerwa nie potrwa dłużej. Dla mieszkańców Konina dostępna w tym czasie ma być pływalnia przy ul. Szymanowskiego.

W grudniu byliśmy pozytywnie zaskoczeni dużą liczbą osób. Teraz, pewnie też dlatego, że jest dobra pogoda i mieszkańcy korzystają z innych form rekreacji, takiego przeciążenia na basenie nie mamy. Klientów latem jest mniej. Dopasowujemy wtedy możliwości basenowe, również patrząc na koszty – wyjaśnia Ewa Kulczyńska.

fot. MOSiR Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Rondo,   pływalnia,   basen,   przerwa technologiczna,   MOSiR Konin,   MOSiR,   Ewa KulczyńskaDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Co za dziwne miasto. Tyle czasu stało zamknięte i nic nie zrobili. Wypad władze przy wyborach!
Dodano: 16.06.2021 13:24    Przez: komornikKoninski

KOMENTARZE

avatar Co za dziwne miasto. Tyle czasu stało zamknięte i nic nie zrobili. Wypad władze przy wyborach!
Dodano: 16.06.2021 13:24    Przez: komornikKoninski
Co za dziwne miasto.Tyle czasu nie padał deszcz i nic nie zrobili.Wypad władze przy wyborach!
Dodano: 16.06.2021 15:36    Przez: Koninianineczka
Jak ma się ktoś topić i jak ma go ratować ratownik,który przez pandemię zapomniał,jak się ratuje i jak ma mu połamać żebra,lub kręgosłup,to lepiej niech pójdzie,że ratownicy uratowali wiele żyć,bo nikomu nie zrobili krzywdy.I odpoczną chłopaki w sezonie i nabiorą sił do ratowania.
Dodano: 16.06.2021 15:50    Przez: Żółta Łódź Podwodna
Yyyyy,no jasne.
Dodano: 16.06.2021 21:57    Przez: wodnik

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.