Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15750) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (2)

Konin. Wspólne plany PWSZ i ZSGE. Klasy akademickie w Górniczej

Dodano: 16.06.2021 11:37

Wspólne plany PWSZ i ZSGE w Koninie. Klasy akademickie w Górniczej.

Rektor PWSZ w Koninie Artur Zimny i dyrektor ZSGE Janusz Kamiński podpisali umowy, w myśl których od roku szkolnego 2021/22 dwie klasy pierwsze: technik spedytor oraz technik mechatronik objęte zostaną patronatem uczelni.

„Górnicza” dołączy w ten sposób do realizowanego przez PWSZ programu „Klasa akademicka”. Patronat, tak jak w przypadku wszystkich klas akademickich, potrwa przez cały cykl kształcenia, czyli od pierwszej klasy do matury.

Uczniowie tych klas będą uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych wykładach, warsztatach i zajęciach laboratoryjnych, a najzdolniejsi, w wykładach dla studentów. Jako wolni słuchacze skorzystają z konsultacji u pracowników naukowych, a także z udziału w pracach studenckich kół naukowych. Jeśli zdecydują się w przyszłości zostać studentami PWSZ, mogą liczyć na przyznanie w procesie rekrutacyjnym dodatkowych 30 punktów. Natomiast jeżeli zdecydują się na któryś z kierunków na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych, to oprócz dodatkowych punktów, otrzymają zaliczenie z przedmiotów realizowanych w ramach projektu.

  • Konin. Wspólne plany PWSZ i ZSGE. Klasy akademickie w Górniczej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Górnicza,   ZSGE Konin,   PWSZ Konin,   uczelnia Konin,   klasy akademickie,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.