Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15742) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (2)

Wspólna akcja konińskiej policji i Ferio. Będą znakować rowery

Dodano: 16.06.2021 14:04
Źródło: LM.pl

Znakowanie rowerów – to wspólna akcja Ferio Konin i Komendy Miejskiej Policji w Koninie. Unikalny numer będzie można zdobyć już w najbliższą sobotę.

Ostatni weekend pokazał, że w Koninie i powiecie konińskim nie brakuje fanów jednośladów. Stąd pomysł na kolejną akcję skierowaną do właścicieli rowerów. Ferio wspólnie z konińską policją zaprasza na znakowanie rowerów, co polega na wybijaniu, za pomocą specjalnego urządzenia, unikalnego numeru na rowerowej ramie. Numer ten trafia do policyjnej bazy, a w razie kradzieży i odnalezienia jednośladu, łatwiej jest go zidentyfikować.

Akcja zaplanowana jest na najbliższą sobotę, 19 czerwca w godzinach od 12.00 do 16.00. Będzie to jedna z wielu okazji znakowania rowerów przez policjantów, bo choć nie można jeszcze zrobić tego bezpośrednio w komendzie, to mundurowi będą brać udział w wielu różnych akcjach profilaktych w czasie wakacji. 

 

fot. Ferio Konin

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Fajnie byłoby udostępnić informacje kiedy i gdzie policja będzie znakowac rowery przez wakacyjne miesiące...
Dodano: 16.06.2021 21:44    Przez: ind ind

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.