Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15026) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

FOPA 2020. Festiwal Ogólnopolski Piosenki Artystycznej w Ślesinie

Dodano: 18.06.2021 15:41
Źródło: LM.pl

Ślesin po raz kolejny stanie się stolicą piosenki artystycznej. Już jutro czternasta edycja imprezy.

Festiwal Ogólnopolski Piosenki Artystycznej FOPA odbywa się w Ślesinie od 2008 roku. Jego celem jest promowanie i wspieranie młodych artystów. Uczestnicy festiwalu mają możliwość zaprezentować się szerszej publiczności, a jego laureaci wziąć udział w Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.

Tegoroczna FOPA rozpocznie się o godz. 11.00. Przesłuchania konkursowe skończą się przed godz. 15.00, a na godz. 16.00 planowane jest ogłoszenie werdyktu i zajęcia warsztatowe. Natomiast o godz. 19.00 koncert laureatów, a zwieńczeniem imprezy będzie występ Iwony Loranc i Grzegorza Tomczaka z zespołem Panowie.

Inicjatorem i dyrektorem artystycznym FOPA jest Kamil Wasicki. Festiwal w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ślesinie jest organizowany we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

  • FOPA 2020. Festiwal Ogólnopolski Piosenki Artystycznej w Ślesinie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.