Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15743) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (2)

Ślesin. Nielegalne papierosy i tytoń „spod lady“ w jednym ze sklepów

Dodano: 21.06.2021 09:12
Źródło: LM.pl

Nielegalny tytoń i papierosy o wartości 7 tys. zł zabezpieczono w jednym ze sklepów w Ślesinie. Towar sprzedawano „spod lady“.

Funkcjonariusze Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego i Straży Granicznej w Kaliszu przeprowadzili kontrolę w placówce handlowej w Ślesinie, w której sprzedawane były wyroby tytoniowe. Jak się okazało, właściciel oprócz legalnych papierosów i tytoniu, sprzedawał również produkty bez polskich znaków akcyzy.

- W sklepie oraz mieszkaniu prywatnym funkcjonariusze znaleźli 8260 sztuk papierosów oraz 1 kg tytoniu. Łączna wartość zabezpieczonego towaru wynosi 7 tys. zł – mówi Małgorzata Spychała – Szuszczyńska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Nielegalny towar trafił do magazynu Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Właściciel sklepu usłyszał natomiast zarzut posiadania wyrobów akcyzowych bez polskich znaków akcyzy.

fot. Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu

  • Ślesin. Nielegalne papierosy i tytoń „spod lady“ w jednym ze sklepów
  • Ślesin. Nielegalne papierosy i tytoń „spod lady“ w jednym ze sklepów

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.