Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15747) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (3)

Siedem konińskich przedszkoli będzie pełnić wakacyjny dyżur

Dodano: 21.06.2021 13:26
Źródło: LM.pl

Nie cztery, a siedem konińskich przedszkoli będzie pełniło wakacyjny dyżur. W lipcu uruchomione zostaną trzy, a w sierpniu cztery placówki.

Wakacyjny dyżur zgodnie z wcześniejszymi planami Urzędu Miejskiego w Koninie miały pełnić po dwa przedszkola w miesiącu. Po zakończeniu naboru okazało się, że zgłoszeń jest więcej niż przygotowanych miejsc.

- Zapewniamy miejsca w przedszkolach wszystkim dzieciom, których rodzice wyrazili taką chęć. Reagujemy w zależności od sytuacji. Po analizie okazało się, że jest zapotrzebowanie na więcej miejsc, więc miasto uruchamia dodatkowe przedszkola – informuje Aneta Wanjas, rzecznik prezydenta Konina.

W związku z tym w lipcu otwarte będą: Przedszkole nr 5 „Plastuś“ przy ul. Budowlanych, Przedszkole nr 17 „Wojtusiowa Izba“ przy ul. Okólnej i Przedszkole nr 31 „Pod Tęczą“ przy ul. Różyckiego. Natomiast w sierpniu uruchomione zostaną: Przedszkole nr 8 im. Jana Wędrowniczka przy ul. Przemysłowej, Przedszkole nr 12 „Kubuś Puchatek“ przy ul. Wyszyńskiego, Przedszkole nr 14 „Krasnala Hałabały“ przy ul. Palenickiego (Cukrownia Gosławice) i Przedszkole nr 15 „Mali Przyrodnicy“ przy ul. 11 Listopada.

fot. konin.pl

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.