Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15739) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (2)

Rządził OSP Chorzeń przez 52 lata. Oddał Złoty Klucz do strażnicy

Dodano: 24.06.2021 12:45
Źródło: LM.pl

Ponad pół wieku szefował Ochotniczej Straży Pożarnej na konińskim Chorzniu. Druh Eugeniusz Gościniak przekazał Złoty Klucz do strażnicy nowemu prezesowi.

Eugeniusz Gościniak zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa po 52 latach, podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, które odbyło się kilka dni temu w budynku Szkoły Podstawowej nr 9 w Koninie.

- Długość obejmowania tej funkcji jest bez precedensu i bez wahania możemy powiedzieć, że jest to wynik kwalifikujący się w czołówce w skali kraju, o ile nie zajmujący pierwsze miejsce. W związku z tym, były prezes przekazał obecnemu Złoty Klucz do Strażnicy, który wcześniej sam otrzymał od swojego poprzednika. Druhowie, były zarząd, Strażacka Grupa Przedszkolna oraz zaproszeni Goście podziękowali, byłemu już, prezesowi za ten ciężki czas kiedy pełnił swoją funkcję – informują w mediach społecznościowych strażacy OSP Chorzeń.

Po przeprowadzonych wyborach, ukonstytuował się nowy zarząd. Prezesem został Tomasz Gościniak, wiceprezesem – Robert Pawlaczyk, wiceprezesem-naczelnikiem – Adam Gościniak, zastępcami naczelnika: Adam Kacprzak, Patryk Wojciechowski i Krzysztof Monieta, sekretarzem – Patrycja Dworzyńska, skarbnikiem – Marek Gościniak, a członkami zarządu zostali również: Łukasz Kaniewski i Eugeniusz Gościniak.

 

fot. facebook/OSP KSRG Konin-Chorzeń

  • Rządził OSP Chorzeń przez 52 lata. Oddał Złoty Klucz do strażnicy
  • Rządził OSP Chorzeń przez 52 lata. Oddał Złoty Klucz do strażnicy
  • Rządził OSP Chorzeń przez 52 lata. Oddał Złoty Klucz do strażnicy
  • Rządził OSP Chorzeń przez 52 lata. Oddał Złoty Klucz do strażnicy
  • Rządził OSP Chorzeń przez 52 lata. Oddał Złoty Klucz do strażnicy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.