Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15741) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (3)

Zielonym do góry. Konin bez unijnych kar za wodę

Dodano: 24.06.2021 20:33

W tym odcinku Zielonym do Góry opowiemy o tym, czemu Konin, w odróżnieniu od wielu innych miast i gmin, nie zapłaci unijnych kar. Wrócimy do tematu opłaty deszczowej, która zacznie obowiązywać w Koninie od początku lipca. Pokażemy także jakie skarby można znaleźć w śmieciach i przygotujemy pyszną wegańską potrawę. Zapraszamy.

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zielonym do góry,   MZGOK w Koninie,   PWiK w Koninie,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

bez kar dla miasta ale za to dodatkowe opłaty dla ludzi czyli zamiast miasto płacić kary to ludzie za to zapłacą
Dodano: 25.06.2021 09:49    Przez: aaa aaa

KOMENTARZE

bez kar dla miasta ale za to dodatkowe opłaty dla ludzi czyli zamiast miasto płacić kary to ludzie za to zapłacą
Dodano: 25.06.2021 09:49    Przez: aaa aaa
Wyjaśnię ci, miasto nie ma w podziemiach UM ukrytej drukarni pieniędzy, nie ma też "bogatego wójka" w Ameryce. Nie ma również czarodziejskiego kapelusza, z którego te pieniądze wyczarowywuje. Pieniądze miasta to pieniądze "wyjęte" z kieszeni mieszkańców w formie opłat, podatków itp. "Miasto" wydatkuje pieniądze jakie otrzymuje od mieszkańców. Kara finansowa dla miasta to kara finansowa dla mieszkańców, którzy będą musieli się na nią złożyć. Podobnie jest z rosnącym długiem "miasta", tak naprawdę jest to dług mieszkańców...
Dodano: 25.06.2021 10:10    Przez: Oscar
Idąc tym tokiem rozumowania należy wyprowadzić się z konina bo w innych miastach władza nie okradła tak ludzi i są pieniążki na wszystko
Dodano: 25.06.2021 15:44    Przez: aaa aaa
Unia Europejska, do której przystąpiliśmy mając nadzieję, że będziemy mieli wsparcie z każdej strony, to tak naprawdę nasz wróg, chce nas jako kraj ubezwłasnowolnić i bez jej pozwolenia nic nie możemy, a jeżeli bez jej zgody o czymś w Polsce decydujemy, to nas karze. Czy związek Polski z UE jest związkiem z miłości, z rozsądku czy z nieporozumienia ?
Dodano: 25.06.2021 15:36    Przez: UE to dyktator

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.