Skocz do zawartości
LM.plWiadomościViki Gabor zagra w Kleczewie. Zapraszamy na „Lato z Domem Kultury”

Viki Gabor zagra w Kleczewie. Zapraszamy na „Lato z Domem Kultury”

Materiał promocyjny

Dodano:
Viki Gabor zagra w Kleczewie. Zapraszamy na „Lato z Domem Kultury”

Koncert Viki Gabor, festiwal kolorów i baniek mydlanych, orkiestry dęte – to tylko niektóre atrakcje imprezy pod hasłem "Lato z Domem Kultury" w Kleczewie. Będą też szczepienia i zbiórka krwi, a to wszystko 31 lipca i 1 sierpnia na Placu Targowym.

Impreza rozpocznie się 31 lipca o godz. 14.00. Będą dmuchańce, Festiwal Kolorów i Baniek Mydlanych, prezentacje artystyczne przygotowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, a na zakończenie plenerowa zabawa z zespołem Canon. Tego dnia odbędzie się też zbiórka krwi.

1 sierpnia o godz. 14.00 na Placu Kościuszki znów zagrają orkiestry dęte. Po raz XXI odbędzie się Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych „O kleczewską wieżę". O 17.00 wystąpią „Papilotki", a o godz. 19.30 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru: Viki Gabor. Po finalistce drugiej edycji The Voice Kids wystąpi „Daj to głośniej".

Przez dwa dni, w godz. 10.00 – 18.00 czynny będzie Mobilny Punkt Szczepień z preparatem Johnson&Johnson. Wszyscy, którzy chcą się zaszczepić, muszą pamiętać o zabraniu dowodu tożsamości.

Viki Gabor zagra w Kleczewie. Zapraszamy na „Lato z Domem Kultury”
Czytaj więcej na temat:
Kleczew, lato, viki gabor, koncert
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole