Skocz do zawartości
LM.plWiadomościWeronika Kamińska nagrodzona za klip hiszpańskiego "Vogue'a"

Weronika Kamińska nagrodzona za klip hiszpańskiego "Vogue'a"

Dodano: , Żródło: LM.pl
Weronika Kamińska nagrodzona za klip hiszpańskiego "Vogue'a"

Koninianka z tytułem najlepszej tancerki modowej. Weronika Kamińska, była podopieczna Studia Tańca „Rytmix” została wyróżniona za klip hiszpańskiego „Vogue&39;a” na prestiżowym International Fashion Film Festival w La Jolla w Stanach Zjednoczonych.

Weronika Kamińska spełnia swoje taneczne marzenia na zawodowych scenach w Hiszpanii. Kilka miesięcy temu zagrała główną rolę w walentynkowym teledysku magazynu „Vogue”, a klip pod tytułem „Haunted by love” został nominowany aż w sześciu kategoriach festiwalu filmów o modzie.

- Nominacje uzyskuje tylko 1% najlepszych filmów modowych, które zostały wyprodukowane na całym świecie. Festiwal ten określa się jako Cannes w świecie filmów o modzie – informowała w maju Anna Kamińska, mama Weroniki.

W niedzielę, 25 lipca został ogłoszony werdykt jury. Weronika Kamińska wspólnie z choreografem Iker Karrera została wyróżniona tytułem „Best Fashion Dance”. Teledysk otrzymał też statuetkę dla najlepszego reżysera. Tytuł „Best Director” trafił do Imanol Ruiz de Lara.

Jak informuje Anna Kamińska, Weronikę można zobaczyć też w hiszpańskiej telewizji Movistar+ w programie „BSO con Emilio Aragon”. Cztery odcinki z jej udziałem zostały wyemitowane w maju i czerwcu, a we wrześniu wyemitowane zostaną kolejne cztery.

 

fot.  International Fashion Film Festival

Weronika Kamińska nagrodzona za klip hiszpańskiego
Weronika Kamińska nagrodzona za klip hiszpańskiego
Weronika Kamińska nagrodzona za klip hiszpańskiego
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole