Skocz do zawartości
LM.plWiadomościStrażak z Konina wspiera Szymka Mizerskiego. Zachęca do wpłat

Strażak z Konina wspiera Szymka Mizerskiego. Zachęca do wpłat

Dodano: , Żródło: LM.pl
Strażak z Konina wspiera Szymka Mizerskiego. Zachęca do wpłat

Patryk Wojciechowski, druh z OSP Konin-Chorzeń, wspiera zbiórkę na leczenie Szymka Mizerskiego. Zamiast do głosowania w plebiscycie zachęca do wpłat na rzecz chłopca.

Szymek Mizerski urodził się bez kości promieniowych, kości śródręcza i kciuka w prawej dłoni. Chłopiec przeszedł już kilka operacji, a cały region wspiera go w jego walce o zdrowie, zbierając nakrętki do ustawionych w kilku miejscach pojemników. Ostatnio do Szymka uśmiechnął się los – po wizycie w Paley European Institute pojawiła się szansa na uratowanie kciuka chłopca. Zwiększyłoby to znacznie sprawność pięciolatka. Rodzina czeka obecnie za wyceną zabiegu.

W ostatnich dniach walkę Szymka o zdrowie postanowił wspomóc Patryk Wojciechowski. Druh z OSP Konin-Chorzeń nominowany został w plebiscycie Strażak Roku 2021. – Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt. Jednak wszystkie działania, które podejmujemy, są naszą pasją i wynikają z chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Nie oczekujemy za to wyróżnień i dyplomów – mówi Patryk Wojciechowski.

Stąd pomysł, by zamiast głosować płatnymi smsami w plebiscycie wspomóc Szymka Mizerskiego. – Zamieniając wysłanie głosu na wpłatę możemy spełnić jego marzenia, którym jest niesienie pomocy bliźnim, kiedy dorośnie. Z góry wam dziękuję – zachęca Patryk Wojciechowski.

Każdy, kto chciałby wspomóc w ten sposób chłopca i jego rodzinę, może wpłacić pieniądze na subkonto Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą (link TUTAJ).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole