Dzisiaj jest poniedziałek 26 lipca 2021, imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16086) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Do godz. 9.00 burze z gradem. Opady deszczu do 40 mm, porywy wiatru do 80 km/h.

Polecamy:

Słupca: nowe boisko i elewacja w jedynce

Dodano: 16.07.2008 11:34
Źródło: LM.pl
Rozpoczęły się już prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupcy. We wrześniu uczniowie wejdą do budynku z nową elewacją. Jeszcze w tym roku rozpocznie się też budowa nowego boiska.

Dzięki ponad 70 tys. zł przyznanym dodatkowo miastu przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, dwie słupeckie szkoły będą miały wymieniane dachy. Gimnazjum całość, a wspomniana wyżej podstawówka nad łącznikiem i domem nauczyciela. SP 1 zostanie też ocieplona i wzbogaci się o nową elewację.

Natomiast już w trakcie roku szkolnego, ale jeszcze w tym roku kalendarzowym rozpoczną się – jak powiedziała nam dyrektor jedynki Grażyna Makowska - prace przy budowie sportowego boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią trawiastą. Będzie to jedyny taki obiekt na terenie gminy. W obrębie płyty boiska wyznaczone będzie pole do piłki ręcznej, siatkówki, tenisa i do gry w street-basketball (czyli tzw. koszykówkę uliczną).

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Słupca,   szkoły,   remonty,   boisko wielofunkcyjneDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.