Dzisiaj jest poniedziałek 18 stycznia 2021, imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16953) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -5oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Spółdzielców zalana wodą

Dodano: 22.01.2009 11:05
Źródło: LM.pl
Obniżone ciśnienie wody w całym Koninie i jej brak na osiedlu Chorzeń były skutkiem pęknięcia rury przy ulicy Spółdzielców.

Sygnał o pękniętej rurze przy skrzyżowaniu ulic Spółdzielców i Makowej dotarł do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji tuż przed północą. Woda spływała w dół ulicy Spółdzielców i trzeba było szybko odciąć jej dopływ. Zanim uruchomiono zasilanie z drugiej strony osiedla, przez pewien czas duża jego część była pozbawiona wody, a mieszkańcy pozostałej części miasta mieli w kranach obniżone ciśnienie.

- Rano przystąpiliśmy do naprawy rury - mówi Zbigniew Niemira z Zakładu Eksploatacji Sieci PWiK w Koninie - która pękła na długości dwóch metrów. Musimy wyciąć uszkodzony fragment i wstawić w to miejsce nową.

Teraz już tylko dwa bloki mieszkalne nie mają wody - przy ul. Spółdzielców 46 i 48. PWiK podstawił dla ich mieszkańców beczkowozy. Naprawa wodociągu powinna się zakończyć dzisiaj między godz. 13.00 a 14.00.

  • Spółdzielców zalana wodą
  • Spółdzielców zalana wodą
  • Spółdzielców zalana wodą
  • Spółdzielców zalana wodą

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:awaria,   woda,   wodociągi,   PWiKDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jeśli dużo wody się wylało, to zgodnie z logiką PWiKu cena wody powinna spaść. Może częściej trzeba umyć ulice?
Dodano: 24.06.2011 12:53    Przez: ~nurek
Chory moderator na LM usuwa moje posty.Wstyd ,zapewne rozkazy zostały wydane.....
Dodano: 24.06.2011 13:44    Przez: ~Tomasz Kobrzycki
Nie pochlebiaj sobie skrzywiony burasie, wstyd to ty przynosisz umieszczając swoje chore posty na forach. Wreszcie ktoś potrafi się zająć twoimi wypocinami i zaczyna je usuwać. Oby tak dalej. Widać nie wszyscy potrafią korzystać w sposób właściwy z wolności słowa.
Dodano: 24.06.2011 14:12    Przez: ~anonim
Nareszcie ktoś się za ciebie wziął.A swoją drogą faktycznie ktoś usuwa komentarze.Ostatnio w komentarzach o L. Wałęsie usunięto całą listę polityków " PIS i spółka",mających niekoniecznie kryształową przeszłość.
Dodano: 24.06.2011 15:46    Przez: ~xyz
pamiętam jak strzeliła ta sama rura tylko 200 m wyżej....
Dodano: 24.06.2011 13:47    Przez: ~pL
TO PO ILE TERAZ BĘDZIE WODA?
Dodano: 24.06.2011 16:45    Przez: ~szuwarek
Brawo! Wreszcie są usuwane wypociny Kobrzyckiego bo od tego co wypisuje to się już wszystkim flaki wywracają
Dodano: 24.06.2011 19:50    Przez: ~anonim
W krwawym polu srebrne ptaszę,/ Poszli w boje chłopcy nasze./ Hu! ha!/ Krew gra!/ Duch gra!/ Hu! ha!/ Niechaj Polska zna,/ Jakich synów ma./ Jak zwykle marketynestanowe z sowietyzowane władze i zależne od nich media zapomniały o rocznicy obchodów Powstania Styczniowego z 1863 roku.A było to jeden z najważniejszych zrywów niepodległościowych w historii Polski, historycy twierdzą iż bez Powstania z 1863 roku nie było by możliwe odzyskanie niepodległości w 1918 roku..Niestety zrusyfikowane media i władze świętowały twz.wyzwoleniem Marketystanu a tak naprawdę była t ...
Dodano: 24.06.2011 20:49    Przez: ~Tomasz Kobrzycki
To się zabij własną pięścią.
Dodano: 24.06.2011 06:53    Przez: ~anonim
Świętuje się coś wygranego, a nie przegranego kobrzycki,np.Powstanie Wielkopolskie
Dodano: 24.06.2011 21:01    Przez: ~rxx
I tu się mylisz. Historia narodu polskiego to nieustanne pasmo walki z obcoplemiennymi interesami. Powstania narodowe porównywane pogardliwie do transfuzji krwi są wyrazem walki o Wolność, która jest naszym dobrem największym. Tak jak zostało powiedziane bez powstania styczniowego, listopadowego, konfederacji barskiej Polacy nie odzyskaliby Wolności ...bo i po cóż.
Dodano: 24.06.2011 00:16    Przez: ~Gnat
ciekawe czy trawniki naprawia czy tak zostawia ze sladami kol od traktorow
Dodano: 24.06.2011 09:38    Przez: ~tomek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.