Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19674) SPORT FORUM FIRMY (5363) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Subregion koniński ma szansę stać się "Tygrysem Wi ... (4)Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina. W sobot ... (0)

Łuna nad Wartą

Dodano: 24.03.2009 12:12
Źródło: LM.pl
Prezydent Konina odebrał wczoraj w Warszawie nagrodę za oświetlenie drugiej przeprawy przez Wartę.

Urząd Miejski w Koninie zajął pierwsze miejsce w konkursie "Na najlepiej oświetloną gminę i miasto 2008 roku", w grupie miast i gmin powyżej 70 tys. mieszkańców, w kategorii "Kompleksowe inwestycje i modernizacje oświetlenia dróg i ulic".

Nagrody wręczono podczas specjalnej uroczystości w trakcie Targów ŚWIATŁO 2009. Laureatów uhonorował Olgierd Dziekoński, wiceminister infrastruktury. Organizatorami konkursu są: Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza, Polski Związek Producentów i Pracodawców Przemysłu Oświetleniowego oraz redakcja Gazety Samorządu i Administracji


Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:druga przeprawa przez wartę

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

zbędne oświetlenie... wazniejsze jest oświetlenie samej drogi a nie jakiś głupich filarów... lepiej niech się zajmą wadliwą sygnalizacją na tej przeprawie... i remontowcami którzy w deszcz łatają drogi... ale u nich przynajmiej kryzys nie zawita bo ciągle mają robotę bo ciągle te dziury łatają... brawo .
Dodano: 24.06.2011 13:00    Przez: ~anonim
Przy okazji pobytu w Warszawie powinien dostać powiastkę od prokuratora za jakość nawierzchni. To co jest odwalone na jezdni od Posoki do Kleczewskiej to skandal.
Dodano: 24.06.2011 13:19    Przez: ~Obywatel m. Konina
do roboty tw sie wez a nie po jakies nagrody. inwestorów ściągać.
Dodano: 24.06.2011 14:10    Przez: ~sd
Wołałbym porzadne oswietlenie niektórych ulic w samym miescie niz filarów nowej przeprawy.
Dodano: 24.06.2011 14:29    Przez: ~N.N.
łuna - komuna
Dodano: 24.06.2011 15:12    Przez: ~kon
a nagrody za dziurawe ulice jeszcze nie dają? Szkoda, tez by mógł odebrać.
Dodano: 24.06.2011 15:13    Przez: ~konininianin
Mamy jedne z najlepszych dróg jeśli chodzi o miasta i co chwila remontowane są kolejne odcinki więc o co Wam chodzi?? Może wolicie kostke brukową z wielkich miast?? Dostaliśmy nagrodę a nie On dostał marudy. Miasto dostało a miasto to mieszkańcy a nie prezydent. Czasem mam wrażenie że nieważne co tu napiszą i tak trzeba dowalić prezydentowi. Znam innego prezydenta którego naprawdę trzeba się wstydzić. Pozdrawiam Marudy
Dodano: 24.06.2011 15:26    Przez: ~Simon THE SAINT
Jaśnie panujący wyremontował sobie trasę z Urzędu M. do przeprawy i ma wszystkich w rowku. A może zrobi sobie wycieczkę ulicą Staszica, Dmowskiego, Stodolnianą to zobaczy po czym gawiedź jeździ. Jeszcze gawiedź to małe piwko ale autobusy miejskie jaki maja komfort. No ale ważniejsza promenada dla tow. druha K.L, co tam 700 tysiaków na jakieś opracowanie to jak w kij p. Trzeba pieniążki odkładać na wymianę nawierzchni na Placu Wolności, 3 Maja gdyż jezdnie zapadają się już same mimo, że tam nie ma żadnego ruchu drogowego.
Dodano: 24.06.2011 15:29    Przez: ~Obywatel m. Konina
Już Ci lepiej? W całym mieście potrafisz 3 ulice wymienić? Elegancko, proszę Pana. Możesz tez - zapewniam - jeździć tymi samymi ulicami co "jaśnie panujący". A ponarzekaj sobie, lżej Ci będzie.
Dodano: 24.06.2011 09:05    Przez: ~Antyburak
Niech się odezwą ci co go wybrali. Co przez te lata zrobił? Chyba największy wskaźnik bezrobocia. Gdzie te nowe miejsca pracy? Najchętniej by Stare Miasto przyłączył do Konina żeby statystykę i wpływy poprawić.
Dodano: 24.06.2011 15:30    Przez: ~fe
Ja go wybierałem i z całą pewnością stwierdzam: wybrałbym jeszcze raz. A jak nie widzisz darmozjadzie co zrobił w mieście to do okulisty się przejdź.
Dodano: 24.06.2011 09:06    Przez: ~...
O tym, jak nasze miasto jest rządzone niech świadczy następujący fakt: zobaczmy, kto zasiadał w zarządzie miasta do 2002 roku: Henryk Wapiński - kadrowy z Huty, bliski znajomy Pana Prezydenta; Czesław Łajdecki - emerytowany milicjant; Tadeusz Darul -hydraulik. Święcie jestem przekonany, że o powołaniu tych Panów (a raczej Towarzyszy) do zarządu miasta decydowały czynniki inne, niż kompetencja i przygotowanie merytoryczne. Jeżeli Koninianie wybierają prezydenta, który nie potrafi sobie nawet dobrać odpowiednich współpracowników, to efekty tego sami widzimy...
Dodano: 24.06.2011 16:32    Przez: ~POAtaturk
POAtatłuku PO-rąbany z partii PO-chwiarzy,zadecydowały takie same czynniki jak przy wyborze do rządzenia krajem twoich śmiesznych PO-kemonów.manipulacja i pranie mózgów przez antypolskie media a z bezmyślnym społeczeństwem można zrobić wszystko.
Dodano: 24.06.2011 06:38    Przez: ~bezpartyjny
No co widzimy buraku z PO? Gdzie ta katastrofa? Pieski szczekają a karawana idzie dalej. Inwestycje drogowe, nagrody i tylko na tym forum idioci z PO i PiS się uzewnętrzniają. Może zajmiecie się czymś konstruktywnym w radzie skoro nią rządzicie? Ale przecież wyżej cenicie inwestycje kolegi z partii niż budownictwo w mieście. W wiadomym dokumencie to przepchnęliście. I nie licz na cud - prezydenta Wiesława nie będzie...