Dzisiaj jest niedziela 26 maja 2019, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19743) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 13oC
Jutropogoda
20 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież nie zapunktowała. Szósty mecz bez zwycięs ...Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...

Kino na wodzie

Dodano: 5.08.2009 15:10
Źródło: LM.pl
Dzisiaj na środku Jeziora Powidzkiego odbędzie się niecodzienna projekcja filmowa. O godzinie 21.00, dla widzów zgromadzonych na pływających sprzętach, wyświetlony zostanie „Nóż w wodzie” Romana Polańskiego.

Widzowie będą siedzieć na kajakach, rowerach wodnych i żaglówkach. Pokaz odbędzie się na środku jeziora o zmroku, na pełnych żaglach, które posłużą jako ekran. Pomysłodawcą wodnego seansu jest Mieczysław Gryza. Jego pomysłem była także projekcja „Sin City” w Poznaniu. Za ekran posłużyła wówczas elewacja zrujnowanej kamienicy, a następnie fasada nowego gmachu Muzeum Narodowego w Poznaniu. Widzowie przemieszczali się po mieście samochodami.

Jezioro i żaglówka to najlepsze miejsce na oglądanie tego filmu – przekonuje pomysłodawca. Widzowie nie muszą się obawiać o bezpieczeństwo. Zapewniona jest bowiem asekuracja WOPR. Łódki, rowery wodne i inne sprzęty pływające wyruszą na wodny seans z dzikiej plaży i sprzed ośrodka „Łazienki” w Powidzu.

  • Kino na wodzie
  • Kino na wodzie
  • Kino na wodzie
  • Kino na wodzie
  • Kino na wodzie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino,   powidz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.