Dzisiaj jest poniedziałek 10 grudnia 2018, imieniny: Danieli, Julii, Eulalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22107) SPORT FORUM FIRMY (5269) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Zachęcali do zmiany metody palenia węglem ... (0)UKS Powa Stare Miasto znów najlepszy w Pucharze Po ... (0)

Kino na wodzie

Dodano: 5.08.2009 15:10
Źródło: LM.pl
Dzisiaj na środku Jeziora Powidzkiego odbędzie się niecodzienna projekcja filmowa. O godzinie 21.00, dla widzów zgromadzonych na pływających sprzętach, wyświetlony zostanie „Nóż w wodzie” Romana Polańskiego.

Widzowie będą siedzieć na kajakach, rowerach wodnych i żaglówkach. Pokaz odbędzie się na środku jeziora o zmroku, na pełnych żaglach, które posłużą jako ekran. Pomysłodawcą wodnego seansu jest Mieczysław Gryza. Jego pomysłem była także projekcja „Sin City” w Poznaniu. Za ekran posłużyła wówczas elewacja zrujnowanej kamienicy, a następnie fasada nowego gmachu Muzeum Narodowego w Poznaniu. Widzowie przemieszczali się po mieście samochodami.

Jezioro i żaglówka to najlepsze miejsce na oglądanie tego filmu – przekonuje pomysłodawca. Widzowie nie muszą się obawiać o bezpieczeństwo. Zapewniona jest bowiem asekuracja WOPR. Łódki, rowery wodne i inne sprzęty pływające wyruszą na wodny seans z dzikiej plaży i sprzed ośrodka „Łazienki” w Powidzu.

  • Kino na wodzie
  • Kino na wodzie
  • Kino na wodzie
  • Kino na wodzie
  • Kino na wodzie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino,   powidz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.