Dzisiaj jest poniedziałek 18 listopada 2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19864) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 7oC
Jutropogoda
9 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz KKF Automobile Torino w Koninie. Wyg ... (1)Konin. Most im. J. Piłsudskiego został podświetlon ... (3)

Kazimierz Biskupi: Wreszcie w domu

Dodano: 29.12.2009 10:34
Źródło: LM.pl
Po blisko pół roku lokatorzy bloku w Kazimierzu Biskupim, w którym wybuchł gaz, wracają do swoich mieszkań. Część z nich spędziła tam już święta.

- Cieszymy się, że wreszcie wróciliśmy do naszych domów. Trudno jednak zapomnieć o tym co się wydarzyło – mówią

Gaz wybuchł pod koniec czerwca tego roku. Ewakuowano blisko 30 osób. Reakcja samorządu była natychmiastowa. Poszkodowani zamieszkali w lokalach socjalnych w Kazimierzu Biskupim. Radni zadecydowali też o przekazaniu z budżetu gminy 160 tys. złotych na remont budynku. - Jestem zadowolony z tego, że mogliśmy pomóc tym ludziom przetrwać najtrudniejsze chwile - mówi Janusz Puszkarek wójt gminy Kazimierz Biskupi

Po eksplozji poważnie naruszona została konstrukcja bloku. Ekipa budowlana najpierw podstemplowała kondygnacje, później uzupełniła ubytki w ścianach. Na specjalnie utworzone konto lokatorzy zbierali pieniądze na remont mieszkań. Pierwsi wprowadzili się jeszcze przed świętami. Pozostali wrócą do domów w styczniu.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kazimierz Biskupi,   wypadek,   wybuch gazu

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wielki szacunek i podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do remontu tych mieszkań finansowo jak i fizycznie. większość mieszkańców Kazimierza to GBURY mimo to potrafią być solidarni. SZACUN DLA WAS LUDZISKA
Dodano: 24.06.2011 12:21    Przez: ~RADNY
DO TEGO PROWADZI ALKOCHOL
Dodano: 24.06.2011 12:31    Przez: ~ z Budzisławia
4 wypowiedzi... katolików. Daję głowę. P.S. Widać w nich wielką miłość do bliźniego. Żal mi was.
Dodano: 24.06.2011 12:59    Przez: ~Katolik
wielkie hallo bo wkońcu szanowny pan wójt coś zrobił !!!!!!!!! to był nieszczęśliwy wypadek a człowiek który spowodował to nieszczęście nie żyje a wy jak zwykle wywlekacie stare sprawy !!!!!!!!!!
Dodano: 24.06.2011 14:00    Przez: ~aniołek
do juzwa jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia to lepiej zamknij buźkę. Twoje wypowiedzi są, że tak powiem, nie na miejscu, a twój język sam mówi o tobie. Więc jeśli nie chcesz narobić sobie szydery to się zamknij.
Dodano: 24.06.2011 19:07    Przez: ~obserwator
obserwator,masz racje.popieram.
Dodano: 24.06.2011 19:35    Przez: ~wolny
Macie dobrego wójta i powinniscie go czanować , zawsze pomaga mieszkancom Każimierza Bisk.
Dodano: 24.06.2011 20:47    Przez: ~Nieodpowiedny
WIDZE ZE WÓJT WRECZYŁ KOPERTE W LM-IE ,BO JAK ZA KOMUNY,TYLKO OPINIE POCHLEBNE LUB CO W NAJGORSZYM PRZYPADKU NEUTRALNE MAJĄ TUTAJ PRAWO BYTU,GRATULUJE!!!!DUZO TAKA USŁUGA U WAS KOSZTUJE??? TEZ MOZE ZAMOWIŁBYM JAKIS CUKIERKOWY MONOLOG NA SWOJ TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 24.06.2011 21:38    Przez: ~OD
jeśli ci nie pasuje obecny wójt to sobie przypomnij jego poprzedników i ich efekty pracy !!!! NAJPIERW POMYŚL POTEM NAPISZ !!!!!!!!!!!
Dodano: 24.06.2011 09:25    Przez: ~qwertyuiop
oj widze ze wójt gminy K.B. wreczył chyba koperte z wiadomoą zawartością ,komuś w lm-ie,bo tylko opinie pochlebne a co w najgorszym przypadku neutralne maja tu prawo bytu.Dużo u was taka usługa kosztuje bo może tez bym zamówił jakis pochlebny monolog na swoj temat,z tym ze ja nawet tych neutralnych komentarzy bym nie chciał acha i proponuje zmienic adress portalu na www.konin.lm.PRL
Dodano: 24.06.2011 21:44    Przez: ~funnyFuckaaaa
wystarczy napisac krytyczny komentarz ale zgodnie z regulaminem (bez chamstwa, inwektyw i przeklenstw) i administrator Ci go nie usunie...
Dodano: 24.06.2011 00:30    Przez: ~brat admina 8
funnyFuckaaaa proponuje ci inny portal - www.idiots.com tam ci nikt nie usunie twoich komentów, tam bedzie odpowiednie dla ciebie miejsce
Dodano: 24.06.2011 09:27    Przez: ~weew
DO PANÓW OD i funnyFuckaaa." Koperty i komuchy" ,tak wam zasłoniły oczy że Wy nic poza tym nie widzicie i na pewno już nie zobaczycie.Pozdrowienia dla wszystkich , również wójta i całej Rady Miasta i Gminy Kazimierza Bisk. Jest to dawna moja gmina i jest mi bliska. Pozdrowienia dla mieszkanców.
Dodano: 24.06.2011 12:59    Przez: ~Nieodpowiedny
." Koperty i komuchy" ,tak wam zasłoniły oczy że Wy nic poza tym nie widzicie.............No sensu stricto ,masz racje bo to ciągle sie dzieje,kolesiostwo. Ciekawią mnie szczególy przetargu na remont w/w mieszkania-Nikt o nim nie słyszał!!!!!!!!!!!!!!!!! 0znam juz nawet odpowiedzc.....