Dzisiaj jest poniedziałek 26 lipca 2021, imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16086) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Do godz. 9.00 burze z gradem. Opady deszczu do 40 mm, porywy wiatru do 80 km/h.

Polecamy:

Problemy z boiskiem

Dodano: 4.08.2010 22:17
Źródło: terazKonin.pl
Minął rok od wybudowania przez młodzież i MOSiR boiska do piłki plażowej na osiedlu Wilków. W związku z problem wpadających piłek do ogródków sąsiadów, Stowarzyszenie Wilków zobowiązało się wspólnie z MOSiR Konin zamontować piłkochwyt od strony posesji przy ul. Bukowej. I tutaj pojawił się problem, którego od dłuższego czasu nie można wyjaśnić.

- Podczas próby wykonania montażu czterech słupków, ze strony mieszkańców ul. Bukowej napotkaliśmy na sprzeciw i żądanie oddalenia słupków na 7 metrów od działek – skarżą się inicjatorzy budowy boiska.

Wykonano projekt zgodny z wcześniejszymi planami, zapewniający bezpieczną odległość od boiska. Gracze czekają od dłuższego czasu na zgłoszenie przez MOSiR projektu do Urzędu Miasta i na formalną możliwość wykonania tego zadania. W czasie projektowania okazało się, że protestujący sąsiedzi z kilku posesji zajmują nielegalnie pas terenu miejskiego, przeznaczonego zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego na sport i rekreację.

- Zmniejszono nielegalnie teren przeznaczony do użytkowania wspólnego, a nam zależy, aby na tym terenie można było zbudować zespół boisk Orlik z zapleczem sanitarnym z wysokim ogrodzeniem i pasem zieleni izolacyjnej. Przykro nam, że władze samorządowe nie chronią skutecznie terenów przeznaczonych do wspólnego użytkowania i za mało dbają o zapewnienie dzieciom i dorosłym miejsc dla rekreacji i sportu w pobliżu miejsca ich zamieszkania – ubolewają członkowie stowarzyszenia.
  • Problemy z boiskiem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wilków,   boiskoDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.