Dzisiaj jest niedziela 26 maja 2019, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19741) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 13oC
Jutropogoda
20 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież nie zapunktowała. Szósty mecz bez zwycięs ...Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...

Studia z komunikacji

Dodano: 14.03.2011 14:15
Źródło: LM.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie przygotowuje studia podyplomowe „Komunikacja społeczna i public relations”. O planach uczelni mówi Artur Zimny, pełnomocnik rektora ds. studiów podyplomowych.




  • Studia z komunikacji

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wideo,   pwsz

KOMENTARZE

Podyplomowe czyli mają studia i magazyniera przed nazwiskiem
Dodano: 24.06.2011 15:03    Przez: ~nowy
Studia podyplomowe, czyli forma kształcenia ustawicznego dla osób z wyższym wykształceniem (licencjat, inżynier, magister)
Dodano: 24.06.2011 15:09    Przez: ~podyplomowe
mogli chociaż napisać , która szkoła to organizuje....
Dodano: 24.06.2011 16:02    Przez: ~żenua
naucz sie czytac!
Dodano: 24.06.2011 20:45    Przez: ~pwsz
PWSZ............... ble jak edukacja to nie tam 80% po tej uczelni bezrobotni
Dodano: 24.06.2011 21:07    Przez: ~xxx
Komu te studia potrzebne? Chyba sobie nagonią na nie urzędników, a podatnicy zapłacą? Brr, zimno się robi.
Dodano: 24.06.2011 21:16    Przez: ~bhz
Artur Zimny nie skomentuje tego człowieka bo szkoda słow
Dodano: 24.06.2011 23:40    Przez: ~były student
dr zimny to prawdziwy profesjonalista i perfekcjonista w dziedzinach które wykłada. nikt tak nie wytłumaczy statystyki czy rachunkowości :) pozdrowienia od byłego studenta
Dodano: 24.06.2011 23:49    Przez: ~ZIiN
Dołączam się do pozdrowień dla dr Zimnego:) również była juz studentka
Dodano: 24.06.2011 07:59    Przez: ~FiRP
zamiast dodyplomowych studiów wystarczą tylko DOBRE kursy . Studia TAK , tylko wtedy jeśli daja dodatkowe uprawnienia , a jeśli tylko nabijaja kasę wykładajacym to nie maja sensu, bo często jest to powielanie wiedzy już zdobytej.
Dodano: 24.06.2011 09:18    Przez: ~doświadczona kursantka
zgadzam się w 100%, dobry kurs uczy praktyki przede wszystkim.
Dodano: 24.06.2011 10:40    Przez: ~KN
pewnie się nie uczyłeś i dlatego teraz takie ograniczone słownictwo masz...
Dodano: 24.06.2011 12:28    Przez: ~do "były student&qu ...
1 z 2
12>>