Dzisiaj jest piątek 28 lutego 2020, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20637) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Niełatwy powrót wystawy

Dodano: 13.06.2011 12:52
Źródło: terazKonin.pl
Wystawców nie było zbyt wielu, mieszkańcy też nie garnęli się do oglądania Wystawy Gospodarczej. - Ważne, że wraca tradycja targów konińskich – pocieszał organizatorów wiceprezydent Marek Waszkowiak.

Niespełna czterdzieści boksów wypełniło zaledwie jedną czwartą powierzchni hali sportowej przy ulicy Popiełuszki w Koninie. Były firmy budowlane, banki, ubezpieczeniowe, jedna telekomunikacyjna i trzy firmy medialne. Na zewnątrz wystawił swoje samochody jeden z przedstawicieli handlowych tej branży, firma z maszynami rolniczymi i ogrodnicza. Swoje stoisko miało też miasto Konin, gmina Ślesin, Powiatowy Urząd Pracy, Agencja Rozwoju Regionalnego i sam organizator – Konińska Izba Gospodarcza.

Pierwszego dnia do hali wystawowej wchodziły pojedyncze osoby. Prezydent Marek Waszkowiak pocieszał, że firma budowlana rozdała aż trzysta puszek farby, więc trochę osób wystawę jednak odwiedziło. Dużo lepiej było drugiego dnia imprezy, kiedy wystawę odwiedzali mieszkańcy Konina wracający z pobliskiego kościoła.

Pod koniec pierwszego dnia wystawy wręczono wyróżnienia. Z rąk Jana Kościelskiego, prezesa Konińskiej Izby Gospodarczej, puchar dla „najlepiej rozwijającej się firmy” odebrała współwłaścicielka Akademii Sztuki Kulinarnej „Atelier”. Puchar Przeglądu Konińskiego za „najlepszą ekspozycję podczas I Wystawy Gospodarczej” trafił do firm Trans-Gaj i Prado, a radio Planeta wręczyło puchar Konińskiej Izbie Gospodarczej „za reaktywację i propagowanie idei rozwoju przedsiębiorczości w Koninie”.

Choć trudno Wystawę Gospodarczą uznać za sukces, sukcesem jest – jak twierdzą organizatorzy – już sam powrót tej imprezy do życia. Wypada życzyć organizatorom, by w przyszłym roku lepiej przyłożyli się do jej przygotowania.  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czym wy tych durnych ludzi pasiecie?Duperelami,aby im w głowach pomieszać?
Dodano: 24.06.2011 13:02    Przez: ~v2
sorry, ale w jedynej gazecie lokalnej jaka czytam (czyli Kurierze Koninskim, nie ma mowy zebym za inne placil, nie sa az tyle warte) nie widzialel ZADNEJ reklamy tych targow. Na LMie cos bylo ale nie kazdy ma internet!
Dodano: 24.06.2011 16:22    Przez: ~Jacki
Może koszty wystawienia sie były zbyt duże dla małych firm ?
Dodano: 24.06.2011 13:07    Przez: ~maybe
To nie chodzi o koszty tylko o to że zainteresowanie takimi targami jest znikome. Konin jest małym miastem i nie trzeba sie natrudzić żeby cokolwiek tu znaleźć.
Dodano: 24.06.2011 13:15    Przez: ~12901290
najpierw trzeba promocji ! ja się o targach dowiedziałem dopiero teraz jak już jest po
Dodano: 24.06.2011 13:27    Przez: ~hd
na LMie byly i reklamy i zapowiedzi, widac niedokladnie czytasz
Dodano: 24.06.2011 16:22    Przez: ~dfs
Pewnie znów było ponad 2 tysiące zwiedzających jak ostatnio. Widać nawet na foto że tłumy potworne
Dodano: 24.06.2011 13:47    Przez: ~78
Wiele mniejszych firm chętnie chciało wziąść udział w targach/wystawie ale okazało się że organiaztorzy chcieli na tym zarobić .. Pytanie jest następujące dla kogo wystawa dla firm które są od dawna na rynku, znajomych KIG-u? Na pewno nie dla osób/ firm poczatkujących na rynku konińskim...Koszty były duże najmniejszy boks dla poczatkujacej firmy na targach to koszt około 900zł za stoisko około 4m2. Następnie zero promocji ze strony organizatorów brakowqło informacji o wystawie ... Odwiedziłam wystawę zainteresowanie wystawców mieszkańcami nikome odnosiłam wrażen ...
Dodano: 24.06.2011 14:14    Przez: ~koninianka Voś.
co sie wyrabia w tym miasteczku prowincjonalnym
Dodano: 24.06.2011 14:34    Przez: ~Poznaniak Miastowy
Co na to kościół?
Dodano: 24.06.2011 14:34    Przez: ~papa t-mobile
słuchaj te 900 zł to m.in. koszty wynajmu hali, parkingu, energetyka, nagłośnienie, reklama (radio, plakaty, ulotki, prasa). Gdybyś podliczyła te wszystkie koszty to wcale nie jest wygórowana cena. Z resztą KIG nie zarobil ale stracił nawet. Każdy gada, że by się wystawił ale jak przychodzi co do czego to nie chętnych...
Dodano: 24.06.2011 17:54    Przez: ~nawet
jaka reklama, może była ale bardzo NIE skuteczna 90% mieszkańców nie wiedziało nic o targach
Dodano: 24.06.2011 11:39    Przez: ~b
na szczęście kościół jak zwykle stanął na wysokości zadania.mam nadzieję,że władze świeckie poczują się do wdzięczności.
Dodano: 24.06.2011 19:01    Przez: ~kleryk choleryk
straszna lipa z tej wystawy - mogliby sobie odpuścić i zająć się czymś sensowniejszym.
Dodano: 24.06.2011 22:33    Przez: ~jurek
1 z 2
12>>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.