Dzisiaj jest piątek 14 sierpnia 2020, imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16450) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 19oC
Jutropogoda
26 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizytówka Ślesina wymagała interwencji. Trwa usuwa ... (0)Zwłoki znalezione w Spławiu. Sekcja wykluczyła udz ... (0)

Niełatwy powrót wystawy

Dodano: 13.06.2011 12:52
Źródło: terazKonin.pl
Wystawców nie było zbyt wielu, mieszkańcy też nie garnęli się do oglądania Wystawy Gospodarczej. - Ważne, że wraca tradycja targów konińskich – pocieszał organizatorów wiceprezydent Marek Waszkowiak.

Niespełna czterdzieści boksów wypełniło zaledwie jedną czwartą powierzchni hali sportowej przy ulicy Popiełuszki w Koninie. Były firmy budowlane, banki, ubezpieczeniowe, jedna telekomunikacyjna i trzy firmy medialne. Na zewnątrz wystawił swoje samochody jeden z przedstawicieli handlowych tej branży, firma z maszynami rolniczymi i ogrodnicza. Swoje stoisko miało też miasto Konin, gmina Ślesin, Powiatowy Urząd Pracy, Agencja Rozwoju Regionalnego i sam organizator – Konińska Izba Gospodarcza.

Pierwszego dnia do hali wystawowej wchodziły pojedyncze osoby. Prezydent Marek Waszkowiak pocieszał, że firma budowlana rozdała aż trzysta puszek farby, więc trochę osób wystawę jednak odwiedziło. Dużo lepiej było drugiego dnia imprezy, kiedy wystawę odwiedzali mieszkańcy Konina wracający z pobliskiego kościoła.

Pod koniec pierwszego dnia wystawy wręczono wyróżnienia. Z rąk Jana Kościelskiego, prezesa Konińskiej Izby Gospodarczej, puchar dla „najlepiej rozwijającej się firmy” odebrała współwłaścicielka Akademii Sztuki Kulinarnej „Atelier”. Puchar Przeglądu Konińskiego za „najlepszą ekspozycję podczas I Wystawy Gospodarczej” trafił do firm Trans-Gaj i Prado, a radio Planeta wręczyło puchar Konińskiej Izbie Gospodarczej „za reaktywację i propagowanie idei rozwoju przedsiębiorczości w Koninie”.

Choć trudno Wystawę Gospodarczą uznać za sukces, sukcesem jest – jak twierdzą organizatorzy – już sam powrót tej imprezy do życia. Wypada życzyć organizatorom, by w przyszłym roku lepiej przyłożyli się do jej przygotowania.  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy
  • Niełatwy powrót wystawy

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

@nawet" Mam pytanie na jakim świecie żyjesz ? Koszt promocji i ulotek nie jest taki drogi. Co do rekalmy to ogłoszenia w małym lokalnym radiu to nie wszystko ... nie zauważyłam żeby były tam tłumy więc promocja poległa. Jeżeli chodzi o opłaty lokalu od czego jest urząd miasta podobno objeło patronat nad imprezą ? W takim razie powinno pokryć koszty związane z utrzymaniem sali na 2 dni targów lub zorganizowac targi "pod chmurką" Powodzenia na przyszły rok oby nie było wiecej takich targów czy wystaw.
Dodano: 24.06.2011 07:48    Przez: ~koninianka oś. V
Niestety myślisz "koninianko", że to wszystko kosztuje symboliczną złotówkę? Miasto nie dołożyło nic od siebie. Może ulotki nie są drogie, ale ochronę trzeby było również zapewnić, wybudować boksy. To też są znikome koszty?. Nie chcę się kłócić bo znam realia (brałam udział m.in. w targach poznańskich). Najlepiej życzyć wszystkim jak najgorzej a samemu kisić się przed kompem cały dzień.
Dodano: 24.06.2011 07:58    Przez: ~nawet
Jeśli na prezesa KIG-u wybiera się człowieka o powierzchowności i manierach gminnego sekretarzyka PZPR to nie ma się co dziwić:)
Dodano: 24.06.2011 08:26    Przez: ~wredny znajomy
wypraszam sobie kiszenie przed kompem pracuje na dwóch etatach wiec raczej nie nudzę się .. Nie będę wiecej wdawała się w dyskusję na takim poziomie.., najwidoczniej pracownicy KIG- u nie lubia konstruktywnej krytyki.
Dodano: 24.06.2011 10:03    Przez: ~koninianka oś.V
Nawet nie pracownik KIG-u :) konstruktywna krytyka prowadzi do jakiś wniosków, porad, dobrych przykładów a ja tu czytam tylko życzenia niepowodzenia. Nie wiem czemu Twoim zdaniem dyskusja jest na "takim" poziomie. Przecież nie piszę nic obelżywego. A z tym "kiszeniem" nie chodziło mi o ilość etatów, ale o czas poza nimi (zaangażowanie w życie miasta- nie wiem jakieś koncerty, WYSTAWY itp.). No ale będąc w samorządzie nauczono mnie, że są jednostki którym nawet przysłowiowa manna z nieba by nie smakowała :p
Dodano: 24.06.2011 11:12    Przez: ~nawet
@ nawet: Och jak wspaniale się mówi o wydawaniu nie swoich pieniędzy no tak samorzadowiec nie zrozumie jak to jest w naszym kraju kiedy prowadzi się firmę. Sądząc po ilościach twoich wypowiedziach bardzo angażujesz się "pracę" każdy by tak chciał "pierdzieć w stołek samorzadowca" wydać jedno pismo na dzień i opowiadać banialuki o angażowaniu się w życie miasta...a co miesiąc czy się leży czy się siedzi przelew na konto bankowe jest. Jeszcze raz powtarzam wystawa była nieudana !!!
Dodano: 24.06.2011 11:33    Przez: ~koninianka oś. V
Samorząd STUDENCKI
Dodano: 24.06.2011 13:42    Przez: ~nawet
Your aswner was just what I needed. It’s made my day!
Dodano: 24.06.2011 02:43    Przez: ~YxbAxjqBFEYACddPehU
Now that’s sbulte! Great to hear from you.
Dodano: 24.06.2011 17:50    Przez: ~BsjRPNeZMwlHiCQ
2 z 2
<<12

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.