Dzisiaj jest niedziela 26 stycznia 2020, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20767) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
3 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Alicja może chodzić! Potrzebuje operacji za pół mi ...Górnik Konin skończył obóz i zremisował czwarty zi ... (0)

Zagórów: Naprawa drogi

Dodano: 28.07.2011 17:24
Źródło: terazSlupca.pl
Starostwo powiatowe podpisało umowę z firmą Skanska, która wykona kolejną inwestycję w powiecie słupeckim. Tym razem będzie to naprawa drogi od Zagórowa przez Wrąbczyn do granicy z powiatem wrzesińskim.

Była to długo oczekiwana inwestycja. - Udało nam się z listy rezerwowej dostać na listę dofinansowania w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, czyli mowa dokładnie o tym samym źródle dofinansowania, co w przypadku drogi od Giewartowa do Ostrowitego. – mówi starosta Mariusz Roga.

Przekazanie placu budowy nastąpi w przyszłym tygodniu. Prace mają zakończyć się do końca września. - W listopadzie musimy się już rozliczyć z wojewodą ze środków finansowych uzyskanych z budżetu centralnego. – dodaje starosta.

W ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych pokryte zostanie 40% wartości kosztorysowej tego przedsięwzięcia. Będzie to ponad milion złotych. Resztę kosztów poniesie powiat oraz miasto i gmina Zagórów.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:remont,   Zagórów,   Wrąbczyn,   droga

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.