Dzisiaj jest środa 3 czerwca 2020, imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18398) SPORT FORUM FIRMY (5494) PRACA (22) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 8oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:

Z ostatniej chwili. Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca 2020 roku

Polecamy:

Test u Coopera

Dodano: 22.10.2011 15:35
Źródło: LM.pl
Klub Biegacza „Aktywni Konin” organizuje Piknik jesienny mający na celu popularyzację biegania na świeżym powietrzu, a także określenie stanu kondycji fizycznej uczestników na podstawie testu Coopera.

Piknik odbędzie się w poniedziałek (24 października) w godzinach od 11 do 15 na stadionie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Popiełuszki w Koninie. Test Coopera przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach indywidualnych: uczniowie szkół średnich, studenci i kategoria open.

W celu wyłonienia zwycięzców drużynowych zostaną podliczone odległości pokonane przez dziesięciu zawodników. Organizatorzy nagrodzą trzy najlepsze wyniki drużynowe szkół średnich i wyższych, a także trzy najlepsze wyniki w kategoriach indywidualnych: kobiety - szkoły średnie, szkoły wyższe, open, mężczyźni - szkoły średnie, szkoły wyższe, open.

- To już drugi test Coopera zorganizowany przez klub. Chcemy, aby odbywał się on dwa razy do roku: wiosną i jesienią. Mamy nadzieję, że rozbiegamy mieszkańców Konina – mówi senator Ireneusz Niewiarowski, prezes klubu.

Wszyscy, którzy chcą sprawdzić swoją kondycję, mogą zgłaszać się do organizatorów biegu w dniu zawodów od godz. 11 do 13. Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowe dyplomy, a także karnet na Noc Filmożerców w kinie Oskard.


  • Test u Coopera

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:sport,   bieganie,   Niewiarowski,   test Coopera

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czy to znowu ci co w staraku założyli kondona koniowi na ptaka??
Dodano: 22.10.2011 16:51    Przez: ~Satarówka
nie,satarówka,to ci,którzy pobiegną w celu dziękczynnym za danie polsce jana pawła.
Dodano: 22.10.2011 17:33    Przez: ~as
Nie, to ci, którzy robią wszystko co trzeba, by tak debilne wpisy świadczyły tylko o ich autorach.
Dodano: 22.10.2011 18:45    Przez: ~fred
NIE, TO CI NA KTÓRYCH GŁOSOWALISMY W OSTATNICH WYBORACH!!!
Dodano: 22.10.2011 19:40    Przez: ~PO
no i jak niby uczniowie mogą wystartowac w tym, jak to w poniedzialek w czasie lekcji jest ? myslcie troche... fajna idea a jaka lipna organizacja...
Dodano: 22.10.2011 20:46    Przez: ~master
zajebiste godziny sobie wybrali! Kiedy większosć pracuje.
Dodano: 22.10.2011 20:52    Przez: ~:(
nie napisaliście najważniejszego, że jest to bieg na czas, kto przebiegnie najdłuższą odległość w czasie 12 minut, inaczej test wytrzymałości...
Dodano: 22.10.2011 22:01    Przez: ~to powinno być
Szykować się bo Agnieszka zaraz przyjedzie!!!
Dodano: 23.10.2011 09:02    Przez: ~komus
Chętnie niejedna osoba z kategorii open wzięła by udział w tym teście,gdyby odbywał się co najmniej do 18tej lub w weekend. W tych godzinach może sobie pozwolić przyjść bezrobotny lub też TA młodzież szkolna, która kończy nieco wcześniej.
Dodano: 23.10.2011 18:34    Przez: ~początkujący biegac ...
Termin: PORAŻKA (dzień po Biegu Warciańskim) Godzina: PORAŻKA (są jeszcze tacy ludzie którzy nie biorą zasiłków, tylko pracują). Dziękuję. Pojadę gdzie indziej.
Dodano: 23.10.2011 21:20    Przez: ~mizaj
Żaden termin nie jest dobry, gdy jest się na ''nie'' . Ten termin dedykowany był młodzieży szkolnej i stąd dzień i godziny. Testowi poddała się setka bardzo fajnej młodzieży z 9 szkół. Kto to widział , ten mógł zobaczyć kilka bardzo utalentowanych osób. A że można lepiej, to wiemy. A że warto częściej, to po tych wpisach widać jak na dłoni. Wkrótce zaskoczymy Was kolejną imprezą. Już na dnią poważnie pracujemy. Chcących pomóc serdecznie zapraszamy.
Dodano: 25.10.2011 12:23    Przez: ~Fred Michalczyk
1 z 2
12>>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.