Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19041) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Oszust z Internetu

Dodano: 6.04.2012 09:46
Źródło: LM.pl
Na internetowych aukcjach kupić można wszystko i za dowolną cenę. Niestety równie łatwo można zrobić w ten sposób zakupy jak i zostać oszukanym, o czym przekonała się mieszkanka gminy Chodów.

Wiadomość o oszustwie do jakiego doszło na jednym z porali aukcyjnych trafiła do policjantów z Kłodawy. Otóż pewna mieszkanka gminy Chodów postanowiła kupić przez Internet ciągnik rolniczy. Jego właściciel podający się za Brytyjczyka przystał na warunki transakcji i na jego konto wpłynęło od pani z powiatu kolskiego niemal 30 tysięcy złotych.

Nietrudno się domyślić, że chociaż pieniądze zostały wydane, to traktor nie dotarł do nowej właścicielki i teraz sprawą zajmie się policja.

  • Oszust z Internetu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Gmina Chodów,   policja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar traktor kupować przez internet?? Za 30 tyś? Ktoś musiał na głowe upaść zeby taka kwotę wpłacić na konto. Mogła przecież zapłacić ''przy dbiorze'' chyba nie? Głupota ludzka nie zna granic.
Dodano: 06.04.2012 09:55    Przez: Agata
no i bez oglądania? bez sprawdzenia stanu technicznego? bez sprawdzenia dokumentów?
Dodano: 06.04.2012 11:20    Przez: ~w
Puknij się w głowę! Ja kupiłem 2 samochody przez internet i ich nie widziałem i jakoś się nie naciąłem. Do tego wysłałem kierowcę po odbiór, bo mnie wtedy nie było... Nie każdy jest oszustem i trzeba wiedzieć jak kupować. I też na portalu aukcyjnym polskim. Do tego kupowałem droższe przedmioty na ebay-u i towar zawsze się zgadzał w 100%.
Dodano: 06.04.2012 16:43    Przez: ~JedynyPolak
polacy mają zakaz kupowania na e-bay, ciekawe dlaczego :) ??
Dodano: 07.04.2012 10:55    Przez: ~rymcym
przez internet to ja tylko wibrator se kupiłam,a ty możesz nawet samoloty se kupować,jak cie nie okradli to jeszcze wszystko przed tobą
Dodano: 07.04.2012 13:48    Przez: ~gina
jak mozna byc tak debilnym masakra
Dodano: 06.04.2012 11:10    Przez: ~beciiia
chyba blondynka
Dodano: 10.04.2012 17:42    Przez: ~john
Stać kogoś na ciągnik rolniczy a nie stać na podjechanie do sprzedającego?
Dodano: 06.04.2012 11:19    Przez: ~r
Brytyjczyk? czy to już nie jest podejrzane?
Dodano: 06.04.2012 11:19    Przez: ~das main cholesterol
Widocznie ładną fotke ktoś wstawił,a pazerne rolasy zobaczyli ze taki ciągnik kupić za takie pieniądze to super mega okazja i nie patrząć na nic wplacili kase a tu ba...i mało ze niebędzie sie czym pochwalic to kasy nie będzie.
Dodano: 06.04.2012 13:24    Przez: ~Mani
Pieniądze ludzmi ządzą.
Dodano: 06.04.2012 13:34    Przez: ~Wera
Mówią ze na wsi mieszkają zacofani ludzie,a tu prosze bardzo wiedzą gdzie mozna najwiecej udziadować.Troche im nie wyszło..
Dodano: 06.04.2012 13:39    Przez: ~Czaj
do 11 tysięcy i 100 zł zwraca Allegro w ramach BOK. Najlepiej płacić od razu przez PayU to policja szybciej dojdzie numery banku. Powyżej 11 tysiecy tylko z reki do ręki - jak przez Allegro.
Dodano: 06.04.2012 15:15    Przez: ~-20 tysi
Traktor na pewno jedzie. Na Briańskim przecież korek.
Dodano: 06.04.2012 15:17    Przez: ~PS
OD CONAJMIEJ 3 LAT NA formach internetowych-ostrzegaja przed transakcjami z internetu a szczególnie anglia,niemcy-przeyslanie gotowki na angielskie konta to z góry STRATA I SZUKAJ WIATRU W POLU.......WIELU BYŁO TAKICH WIERZACYCH ZE TRAFIŁ IM SIĘ LOS ZYCIA-DLUGO ODBIJA SIE TO CZKAWKA