Dzisiaj jest niedziela 26 maja 2019, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19750) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 13oC
Jutropogoda
20 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież nie zapunktowała. Szósty mecz bez zwycięs ...Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...

PWSZ: Podyplomówka z turystyki

Dodano: 14.04.2012 13:59

W konińskiej PWSZ podpisano porozumienie o współpracy w zakresie przygotowania i prowadzenia studiów podyplomowych dotyczących turystyki i rekreacji.

Dokument podpisali: rektor PWSZ - Mirosław Pawlak, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” - Małgorzata Waszak oraz prezes Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Oddział w Koninie - Andrzej Łącki.

Celem porozumienia jest rozpowszechnianie wiedzy związanej z problematyką turystyki i rekreacji. Przedmiotem porozumienia jest współpraca, która zapewni realizację studiów podyplomowych "Menadżer turystyki i rekreacji".

  • PWSZ: Podyplomówka z turystyki
  • PWSZ: Podyplomówka z turystyki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PWSZ Konin,   studia podyplomowe,   turystyka,   porozumienie,   rektor

KOMENTARZE

Turystyka i rekreacja nic lepszego człowieka spotkać nie może,tylko za co będziemy jeżdzić na wczasy jak pracy NIE MA ,emerytury też odjada w nieokreślonym kierunku.Ale Platwusowe władze będą kształcić specjalistów od turystyki i rekreacji,a co z murarzami ,zbrojarzami spawaczami ,tokarzami,ogrodnikami rzeżnikami,piekarzami i wielu innymi zawodami na które jest zapotrzebowanie?W Anglii,Niemczech czy Włoszech fachowców od turystyki nie potrzebują,a w Polsce roboty nie ma ,no chyba że Prawdomówny poseł Nowak zbuduje wierze widokowe.Jak widzę te damulkę w środku to jak bym widział fachowca od turystyki .
Dodano: 14.04.2012 15:03    Przez: ~dfrs
Najpierw, komunisto, naucz się ortografii - a dopiero potem dyskutuj
Dodano: 14.04.2012 18:43    Przez: ~:)
Prawdziwy demokrata powinien dyskutować nawet z analfabetą. Nie lżyj więc ludzi. A gdy brakuje ci argumentów, siedź cicho. To stan, w którym pokorni uzyskują oświecenie, a nawet człowieczeństwo.
Dodano: 14.04.2012 20:44    Przez: ~r yt
Nie mam zamiaru zniżać się do poziomu osoby, który popełnia elementarne byki ortograficzne
Dodano: 14.04.2012 22:03    Przez: ~:)
Nigdy mi ortografia jeść nie dała,to dobre dla takich jak Wy POpaprańcy.Komuchem też nie byłem bo nie miałem czasu ,musiałem pracować.Mam kilka zawodów ,pracuję fizycznie.ostatnio jako spawacz precyzyjny w niemieckiej stoczni za 37 euro/godz.Na wczasy nie muszę jechać bo nie mam na to czasu ani ochoty.Pozdrawiam wszystkich mieszkańców konina nie słuchajcie tej POółamanej bandy Ortograficznie POprawnych cwaniaków.
Dodano: 15.04.2012 08:50    Przez: ~dfrs
Jesteś zwykłym burakiem i chamem
Dodano: 15.04.2012 11:55    Przez: ~:)
Co Ci lepiej wychodzi wyzwiska czy praca?Buraka nie obrażaj bo to taka słodka roślina może Ci się przydać do leczenia platwusa.
Dodano: 15.04.2012 17:36    Przez: ~;~~:
pomysł fajny, szkoda tylko, że nie wymyślono studiów magisterskich dla innych kierunków... :-(
Dodano: 14.04.2012 15:13    Przez: ~kicia
Na przykład prokreacji. Całkiem przyjemny przedmiot.
Dodano: 14.04.2012 15:38    Przez: ~912
Ukończyłem kilka studiów podyplomowych. Najbardziej cenię te ukończone w latach 80-tych. Obecnie studia podyplomowe to zazwyczaj maszynka do robienia pieniędzy przez uczelnie i wykładowców.Możliwość zatrudnienia po turystyce-chyba żadna.
Dodano: 14.04.2012 15:51    Przez: ~mgr z PRL
ja jestem po turystyce jest to świetny kierunek, prace też mam bardzo dobrą i w zawodzie, wiec jeśli nie wiecie nic na ten temat to się nie udzielajcie ;p
Dodano: 14.04.2012 16:27    Przez: ~Kate
Masz na myśli taka turystykę przydrożną?Bo na taka jest zapotrzebowanie,tylko edukacja inaczej wygląda.
Dodano: 14.04.2012 16:53    Przez: ~Mocate capucino
żal mi Ciebie! widzę, że inteligencją błyskasz... hahahamoże Ty tak na życie zarabiasz, ale to Twoja sprawa nie wnikamy. Nie wiem czego Ci życzyć przy takiej profesji -może popytu.
Dodano: 14.04.2012 18:35    Przez: ~Kate
dajcie już spokój z tą turystyką i rekreacją - fabryka bezrobotnych