Dzisiaj jest czwartek 27 czerwca 2019, imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20324) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 14oC
Jutropogoda
22 / 13oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina do Madrytu. Tancerka "Rytmixu" na scenie ... (0)Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)

Jeremie pożycza w Koninie

Dodano: 8.06.2012 08:20
Źródło: LM.pl
Umowę pozwalającą na przyznawanie korzystnie oprocentowanych  pożyczek firmom, które dopiero rozpoczęły działalność, podpisała Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie.

Inicjatywa Jeremie (Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises - Wspólne europejskie zasoby dla MSP) to mechanizm polegający na wspieraniu rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw znajdujących się we wczesnej fazie działalności oraz dostarczaniu kapitału na inwestycje podmiotom nie posiadającym odpowiednich zabezpieczeń, by otrzymać kredyty bankowe.

O kredyt w wysokości od dziesięciu do trzystu tysięcy złotych mogą starać się nawet firmy, które dopiero rozpoczęły działalność gospodarczą i nie mają żadnej historii kredytowej. Pożyczki takie są udzielane na czas do pięciu lat, a okres karencji wynosi maksymalnie pół roku. Oprocentowanie nominalne w skali roku może wynieść od 8,91 proc. przy dziesięcioprocentowym wkładzie własnym.

Nieco korzystniejsze warunki oferuje inicjatywa Jeremie firmom, które działają dłużej niż rok. Pożyczka może wynieść nawet milion złotych, oprocentowanie zaczyna się od 5,91 proc., a wkład własny to minimum 15 proc.


  • Jeremie pożycza w Koninie
  • Jeremie pożycza w Koninie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Przestancie budować nowe markety w koninie bo inaczej nikt z tego nie skorzysta - te sieci niszcza nasz rynek
Dodano: 08.06.2012 09:08    Przez: ~jio

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.