Dzisiaj jest poniedziałek 16 grudnia 2019, imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20452) SPORT FORUM FIRMY (5435) PRACA (34) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 6oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Druga wygrana była blisko. MKS MOS przegrał w czwa ... (0)Wojtuś wymaga pomocy specjalistów. Ruszyła zbiórka ...

Mali mistrzowie

Dodano: 12.06.2012 08:08
Źródło: LM.pl
Osiem pucharów przywieźli młodzi strażacy z gminy Kawęczyn z wojewódzkich zawodów młodzieżowych drużyn pożarniczych, które odbyły się w Wolsztynie.

Młodzieżowe drużyny z Głuchowa, Tokar i Żdżar już nie raz pokazywały mistrzowską formę. W Wolsztynie, gdzie chłopcy i dziewczęta z powiatu tureckiego rywalizowały z reprezentantami z całej Wielkopolski, łatwo nie było. Młodzi strażacy musieli zmierzyć się z „bojówką” i biegiem sztafetowym. W zwycięstwie nie przeszkodził jednak ani upał, ani też silna konkurencja.

W grupie dziewcząt pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Żdżar, a w grupie chłopców natomiast pierwsze miejsce obroniła drużyna z Głuchowa. Miejsce drugie przypadło młodym strażakom z Tokar. Teraz drużyny przygotowywać się będą do mistrzostw Polski, które pod koniec sierpnia odbędą się w Opolu.

Fot. PSP Turek

  • Mali mistrzowie
  • Mali mistrzowie
  • Mali mistrzowie
  • Mali mistrzowie
  • Mali mistrzowie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek,   Kawęczyn,   Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.