Dzisiaj jest środa 12 sierpnia 2020, imieniny: Klary, Lecha, Hilarii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16982) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 17oC
Jutropogoda
26 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sompolno. 20-latek rozbił auto podczas ucieczki pr ... (0)Przybyszewski zostaje w Górniku! Bardzo ważne wzmo ... (0)

Konin: Różne dziwne konkurencje

Dodano: 1.07.2012 12:02
Źródło: LM.pl
Od dzisiaj konińskie Ognisko TKKF „Starówka” rozpoczyna akcję „Niedziela w Parku”, która zakończy się w ostatnią niedzielę sierpnia.

To kontynuacja cyklu „Weekend w parku”, który zakończył się tydzień temu, kiedy w ramach wieloboju rekreacyjnego całe rodziny rywalizowały w chodzeniu na szczudłach, chodzeniu rakiem, skakaniu na dużej skakance i przechodzeniu po kratownicy. Zwieńczeniem zawodów, w których wystartowało prawie 150 osób, był bieg przełajowy na dystansie około 300 metrów.

Najwięcej trudności było z przejściem po raz pierwszy na szczudłach, które - mimo pomocy sędziów - nie chciały być posłuszne zawodnikom. Z kolei przy przechodzeniu przez kratownicę najmłodszym musieli pomagać rodzice – poinformował naszą redakcję Stanisław Cieślak, który dowodził ekipą TKKF „Starówka” (w składzie: Zbigniew Niemowny, Sabina, Urszula i Maciej Przybylscy, Natalia i Patryk Krupczyk oraz Daria Balcer) przy organizacji imprezy.

Wśród dzieci do lat pięciu najlepsi w wieloboju okazali się: Ksawery Popiela z ulicy Staszica, Roksana Łęt z Patrzykowa i Natalia Aniszewska z Węglewa. Spośród sześcio- i siedmioletnich dziewczynek najlepsze wyniki osiągnęły: Wiktoria Filipiak i Weronika Siemaszko (obie z ulicy Kolskiej). W tej samej grupie wiekowej najlepsi na podium stanęli chłopcy: Dawid Czajkowski z Brzeźna, Piotr Wawrzyniak z ulicy Kilińskiego i Oliwier Garczyński z Krzymowa. W przedziale wiekowym 8-10 lat: najlepsze były dziewczynki: Barbara Musiałowska z ulicy Wiosny Ludów, Martyna Kamińska z Nadrzecznej i Patrycja Marczak ze Stodolnianej oraz chłopcy: Paweł Małek z ulicy Wojska Polskiego, Dawid Popiela ze Staszica i Tomasz Wawrzyniak z Kilińskiego. Najlepsze wyniki wśród dzieci w wieku od 11 do 13 lat uzyskały dziewczynki: Sandra Walczak z placu Wolności, Agata Małek z ulicy Wojska Polskiego i Anna Olejniczak z Wiosny Ludów oraz chłopcy: Przemysław Popiela ze Staszica, Łukasz Bartosik z ulicy Bema i Hubert Pawlikowski z Kolskiej.

Wśród młodzieży najlepsi okazali się Cyprian Pawlikowski z ulicy Kościuszki, Kamila Robak z Brzeźna i Filip Dominiak z Nadrzecznej, a wśród kobiet Katarzyna Grześkowiak z ulicy Staszica i Agnieszka Dopierała ze Szpitalnej.

- Rozegrano też konkurs rodzinny, w którym rodzice rozpoznawali znane twarze telewizyjne (Stanisława Tyma, Martynę Wojciechowską, Jacka Fedorowicza, Ewę Drzyzgę, Tomasza Lisa, Zygmunta Chajzera, Jerzego Połomskiego, Romana Polańskiego, Tatianę Okupnik, Edytę Górnika i Magdę Mołek) – dodał Stanisław Cieślak. Wszystkie twarze rozpoznali: Dorota i Marcin Aniszewscy, Anna i Radosław Łęt (obie rodziny z ul. PCK) oraz Renata i Janusz Koziarscy z ulicy Kolskiej. Wystartowało 13 rodzin.

  • Konin: Różne dziwne konkurencje

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:TKKF Starówka,   Stanisław Cieślak

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Bardzo fajny pomysł. Zamiast niedzielę spędzać przed telewizorem czy w galeriach handlowych warto ten wolny czas wykorzystać na spędzenie go z dziećmi na świeżym powietrzu.Dzieciaki tak szybko rosną, jeszcze kilka lat i nie będą chciały już spędzać czasu ze ,,starymi,, tylko z kumplami.Tak więc bądźmy rodzicami przez duże R. POZDRAWIAM KONINIAKÓW !!!
Dodano: 01.07.2012 14:31    Przez: ~LIDIA

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.