Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18767) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Śmiertelne dachowanie

Dodano: 25.07.2012 21:40
Źródło: PSP Konin
Samochód osobowy dachował dzisiaj na drodze między Kramskiem a Sompolnem na wysokości miejscowości Pąchów. Kierowca, mieszkaniec gminy Kramsk, nie żyje.

- Wiadomość o wypadku dotarła do nas kilkanaście minut po godzinie dwudziestej pierwszej – informował naszą redakcję zaraz po zdarzeniu st. kpt. Sebastian Olesiak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie. – Na razie wiemy tylko tyle, że samochód wypadł z drogi wojewódzkiej nr 266 w Pąchowie i kilkakrotnie koziołkował. Strażacy z OSP Kramsk, którzy dotarli na miejsce jako pierwsi, znaleźli jedną osobę poza samochodem. Jest nieprzytomna, więc nie można się od niej dowiedzieć, kto jechał w tym samochodzie, toteż przeszukują teren, żeby sprawdzić, czy pojazdem nie podróżowało więcej osób.

Kilkanaście minut później dotarła do nas informacja, że kierowca renault scenic, 45-letni mieszkaniec gminy Kramsk, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Służby ratownicze ustaliły, że mężczyzna podróżował sam. Jechał od Sompolna w kierunku Kramska.

Fot. KM PSP w Koninie


  • 300001
  • DSCN3007

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadki,   Pąchów,   śmierć,   dachowanie,   wypadek,   obrażenia,   PSP

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

[*]
Dodano: 25.07.2012 22:08    Przez: ~.
Ale Ty mądry jesteś ... prędkość to trzeba dostosować do panujących warunków na drodze ... nawet jadać 50 na 50 możne się to zakończyć śmiercią
Dodano: 26.07.2012 10:48    Przez: ~abcedf
avatar Auto nie jest specjalnie rozbite, kabina zachowała kształt więc gdyby jechał w pasach nie skręciłby karku. Gdyby jechał 50 km/h łby zakręt. Dobrze tylko że nie zabił kogoś przy okazji.
Dodano: 26.07.2012 13:51    Przez: noidupazbita
tam nie pisze 50
Dodano: 26.07.2012 18:58    Przez: ~klaudia
avatar Jeżeli już to nie jest napisane, a Pąchów to teren zabudowany więc dozwolona prędkość wynosi 50 km/h
Dodano: 28.07.2012 11:54    Przez: noidupazbita
Byłam tam akurat jechałam od rodziny .To było straszne Kierowca leżał na ziemi i wylewała mu się krew z buzi na drodze leżały jego buty i pęknięty słoik z flakami . Proszę was uważajcie jak jeździcie bo w ułamku sekundy możecie stracić życie !!!
Dodano: 25.07.2012 22:10    Przez: ~Uważajcie!!!
ja tez widziałam można powiedziesz ze zgonił na moich oczach [*]
Dodano: 25.07.2012 22:22    Przez: ~.
[*]
Dodano: 25.07.2012 22:35    Przez: ~sąsiadka
Przepraszam ale byłeś tam ze sie wypowiadasz? ludzie byli w szoku jak ktoś sie nie znał to lepiej odejść i nic nie robić bo sie gożej zrobi a po 2 to mu udzielono pomocy ludzie pomagali jak mogli !!!!
Dodano: 25.07.2012 22:44    Przez: ~!!!!!!!!!!!
Nie było cie to sie nie wypowiadaj pomoc była udzielona był położony na boku żeby sie nie zakrztusił krwią i czekał na pogotowie nikt nic więcej nie był w stanie zrobić nie było wyszkolonych ratowników a straż przyjechała w bardzo szybkim tempie i bardzo szybko zaczęli reanimować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 25.07.2012 22:48    Przez: ~...
Samwieszkto ma 100%. Położyliście na boku i co...czekaliście aż umrze...W takim przypadku ważna jest każda chwila. Zamiast douczyć się (nawet czytając instrukcje w internecie, bo są dokładne rysunki, wskazówki) to krzykiem chcecie zagłuszyć brak udzielenia pomocy? Głą-by i hieny z Was, jak wskazano wyżej. I to podlega pod paragraf. Zamiast więc tracić czas na wypisywanie śmiesznych tłumaczeń to siadać przed kompem i douczyć się przy pomocy domowników lub choćby lalki lub pluszowego miśka!
Dodano: 25.07.2012 23:09    Przez: ~axratownik
zeby ulozyc na boku najpierw trzeba sprawdzic czy (jak w tym przypadku) ofiara wypadku oddycha, jesli nie to trzeba podjac czynnosci resyscytacyjne to nalezy do obowiazku kazdego obywatela, pamietaj lepiej cos zrobic niz wogole nic to od ciebie swiadku czesto zalezy zycie poszkodowanego, najwazniejsze to sie nie bac
Dodano: 25.07.2012 23:17    Przez: ~k1
CO JA MOGŁAM ZROBIĆ ?? STAŁAM BO DROGA BYŁA NIEPRZEJEZDNA A JACYŚ MĘSZCZYŻNI JUŻ TAM STALI I PRÓBOWALI POMÓC JA NAWET TYLE SIŁY BYM NIE NIAŁA ŻEBY COKOLWIEK ZROBIĆ NIE JESTEM PEŁNOLETNIA ALE WIEM JAKIE WARTOŚCI SĄ W ŻYCIU NAJWARZNIEJSZE JAK TAM DOJECHALIŚMY JUŻ TAM BYŁO PEŁNO LUDZI PRÓBUJĄCYCH POMÓC I SZUKAJĄCYCH W KRZAKACH INNYCH OSÓB A POLICJA, STRAŻ I PO0GOTOWIE W DRODZE !
Dodano: 25.07.2012 23:21    Przez: ~...
Przepraszam a ty co robiłeś czemu nie pomogłeś tak racja każda chwila sie liczy a co mogli więcej zrobić położyli go tak jak powinni ludzie w takiej sytuacji nie myślą za bardzo oni nie są za bardzo doświadczeni i tak byli bardzo odważni że pomagali nie wiedzieli co mu jest tylko widzieli że leci mu krew z ust co ty byś zrobił jak by ta krew leciała jak byś ja zatamował kurcze zrobić zrobili to co umieli szukali czy nie ma innych poszkodowanych bo były 3 buty .A ty po za tym co teraz robisz też wypisujesz czemu sie nie uczysz ? Też pewnie stałeś i sie patrzyłeś jak umiera .Teraz to powinniśmy sie modlić za jego życie w niebie i o jego rodzinę pomyślcie sb co on czuł jak umierał
Dodano: 25.07.2012 23:37    Przez: ~Uważajcie!!!
Po pierwsze, jak już trafnie wcześniej zauważyłaś, nie było mnie tam, stałem w sznurze aut, spojrzałem,że jest mnóstwo ludzi którzy stojąc tam pewnie stoją w konkretnym celu, udzielenia pomocy, jakże jednak mylne było moje myślenie, jednak gapiostwo nadal rządzi na polskich drogach. Zdając na prawo jazdy, a nawet uczęszczając do liceum przeszedłem podstawowy kurs pierwszej pomocy, resuscytacji krążeniowo oddechowej, więc nie wysyłaj mnie do nauki...na szczęście nie znalazłem się w tłumie hien razem z Tobą i resztą. Ci którzy starali się pomóc nie mogą mieć sobie nic do zarzucenia. Ty owszem, stojąc tam i zabierając po pierwsze tlen, aby później "myśląc co czuje jego rodzina" pisząc jak konał na ziemii...
Dodano: 25.07.2012 23:56    Przez: ~samwieszkto.
pzy kierowcy była spora grubka dorosłych mzyzn to jak miałam sie przepychaqć? ja sęszctałam daleko!
Dodano: 26.07.2012 06:09    Przez: ~mn.
czy ty dobrze się człowieku czujesz jak zaszkodzić ??? nie uczyli cie pierwszej pomocy??? każda minuta się liczy a za nie udzielenie pomocy jest paragraf
Dodano: 27.07.2012 13:56    Przez: ~pomo
nie daj się prowokować trollom Internetowym.
Dodano: 27.07.2012 19:10    Przez: Interlokutor
...nie większego trolla od ciebie n.i.e.d.o.u.cz.o.n.y s.m.a.r.k.u.
Dodano: 27.07.2012 23:30    Przez: ~...
ŚPIESZMY SIE KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ
Dodano: 25.07.2012 23:11    Przez: ~[*]
wiecie co wy wszyscy jesteście jednego warci. niech jeden nie mówi na drugiego bo ciekawe co by zrobił. po prostu żal was ludzie
Dodano: 25.07.2012 23:26    Przez: ~ktos
masz racje bo w tej sytuacji nie powinniśmy sie kuci ale pomyśleć troszkę jak czuł się tamta osoba jak rodzina sie czuje a nie wzajemnie sie obwiniamy
Dodano: 25.07.2012 23:41    Przez: ~!!!!
Chocianów jedna osoba jest w pełni świadoma tego co pisze popieram cie w 100% trzeba żałować człowieka ba nie wyzywać ludzi za to co zrobili bo nie wiecie jak tam było jak tego nie widzieliście i ciekawe3 jak wy byście sie zachowali w takiej sytuacji
Dodano: 25.07.2012 23:45    Przez: ~...
dość tych komentarzy.
Dodano: 26.07.2012 00:30    Przez: ~.
Ja ty , twoi rodzice dzieci , jeźdzą po drodze codziennie i nigdy nie wiesz czy wrócą w 1 kawałku do domu. Możesz jeździć b.dobrze i szybko ale błędu 2 kierowcy nie naprawisz. Polecam się dokształcić i zobaczyć skutki zderzenia przy 50 70 90 km/h może co niektórym rozjasni czy warto ryzykować dla bycia o 1 samochód szybciej, pare sekund....
Dodano: 26.07.2012 03:51    Przez: ~Jerzy Engel
niech spoczywa w pokoju;;(((
Dodano: 26.07.2012 13:46    Przez: ~monia
do JARO...jak można być tak podłym???pomyśl, że jutro to może spotkać kogoś z Twojej najbliższej rodziny (jak byś się poczuł gdyby wtedy KTOŚ też się ucieszył, że zwolniło się miejsce pracy)...może kiedyś to zrozumiesz...
Dodano: 26.07.2012 14:55    Przez: ~pustka
szkoda faceta .
Dodano: 26.07.2012 18:15    Przez: ~ktośś
POSŁUCHAJCIE HEJTERZY KTÓRZY OBRAŻAJĄ LUDZI KTORZY ZGINĘLI W WYPADKACH...JAK WIADOMO KOŁO CZYJEJŚ ŚMIERCI PRZECHODZIMY OBOJĘTNIE SZCZEGÓLNIE WYCZYTANEJ W INTERNECIE ALE KIEDY TAKIE COŚ SPOTYKA KOGOŚ Z NASZYCH BLISKICH TO DOPIERO JEST SZOK I NIEDOWIERZANIE I TAK JAK WY TERAz INNI BEDĄ MIEĆ GŁĘBOKO W D....ŚMIERĆ WASZEGO BLISKIEGO...TAKŻE WSZYSTKO FAJNIE JAK SIĘ OSOBY NIE ZNA...KAŻDY W ŻYCIU BEDZIE MIAŁ TAKI OKRES PO UTRACIE BLISKIEJ OSOBY ŻE NIE BĘDZIE MIAŁ CHECI DO ŻYCIA , A INNI WOKOŁO BEDĄ SZCZĘŚLIWI...WIĘC PISZCIE SOBIE GŁUPOTY DOPÓKI MOŻECIE A GDY WY BĘDZIECIE UMIERAĆ PRZEWAŻNIE W BÓLU I CIERPIENIU TO NAWET WAS BEDZIE MI SZKODA...