Dzisiaj jest środa 27 stycznia 2021, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17389) SPORT FORUM FIRMY (5576) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
1 / -3oC
Pojutrzepogoda
-2 / -4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
„Wspomnienie to cicha nuta“. Film o Szymonie Pawli ... (0)Konińska Młoda Lewica zbadała jaki styl życia prow ... (11)

Twarzą do klienta

Dodano: 31.07.2012 09:57
Źródło: LM.pl
Wdrożenie systemu konsultacji społecznych czy monitoring satysfakcji klientów w urzędach to tylko niektóre z efektów projektu realizowanego wspólnie przez pięć gmin powiatu kolskiego.

Organizatorem projektu pod nazwą „Wdrożenie usprawnień zarządczych oraz szkolenia kadr Gmin Koło, Grzegorzew, Kłodawa, Kościelec, Osiek Mały”, była gmina miejska Koło oraz gminy w nim uczestniczące. W ramach projektu zrealizowano 54 szkolenia obejmujące 33 bloki tematyczne. W sumie wzięło w nich udział 105 urzędników. Oprócz tego zorganizowane zostały studia podyplomowe na trzech kierunkach (dwa zorganizowane w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie i jeden na Politechnice Poznańskiej) – łącznie studia ukończyło 31 urzędników. W ramach projektu odbyły się też cztery spotkania z cyklu „Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk”.

Po co to wszystko? Projekt pozwolił na poprawę zarządzania i świadczonych w urzędach usług. W trzech urzędach wprowadzono system monitorowania poziomu satysfakcji klientów, a w pięciu pojawiła się procedura aktualizowania mapy organizacji pozarządowych.

  • Twarzą do klienta

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Koło,   gmina Koło,   ,   szkoleniaDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Na początek poprawią warunki przesłuchania - lampa skierowana w twarz będzie energooszczędna o ciepłej barwie a taboret postawią nogami w stronę podłogi :)
Dodano: 31.07.2012 13:53    Przez: noidupazbita
bardzo dziekuje za usunięcie komentarzao bandzie urzędnikow darmozjadów co studiuja za nasze podatki
Dodano: 31.07.2012 18:42    Przez: ~leon
tego was nie uczą ale lubicie to "podstawa zarządzania" pensje w dół
Dodano: 31.07.2012 23:32    Przez: ~sz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.