Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18058) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Rowerzyści sprzątali hałdy

Dodano: 25.08.2012 11:28
Źródło: LM.pl
Hałdy za konińskim Zatorzu powoli odzyskują dawny blask. Wszystko dzięki cyklistom ze „Sport Club Konin”.

Rowerzyści zdecydowali, że zamiast czekać aż ktoś udrożni ścieżki rowerowe na hałdach, zrobią to sami. Cykliści wspólnie z mieszkańcami miasta, złapali za sekatory i ruszyli do pracy. – Ludzie specjalnie budują parki, a my mamy park pod nosem tylko nie potrafimy o niego zadbać – mówi Andrzej Skrzypiński, prezes „Sport Club Konin”.  

Ochotnikom pomogli pilarze z konińskiej kopalni. Cyklistom udało się wyciąć zbędne gałęzie, usunąć powalone drzewa i sprzątnąć śmieci. Dzięki temu, z hałd będą mogli korzystać nie tylko rowerzyści, ale też biegacze i osoby uprawiające nornic walking. – Chcemy zwrócić uwagę władz miasta na te tereny. Warto zaadoptować je na cele sportowo-rekreacyjne tak, żeby służyły nam wszystkim – mówią cykliści.

  • Rowerzyści sprzątali hałdy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:hałdy,   rekreacja na hałdach,   rowerzyści Konin

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo. Postawa godna do naśladowania. Więcej takich ludzi.
Dodano: 25.08.2012 11:35    Przez: ~Rowerzystka
UWAGA! 19.08.2012 r. na dożynkach w Biskupicach ukradli rower damski różowo-fioletowy, produkcji niemieckiej z koszyczkiem. Jak ktoś namierzy nowego "właściciela" , proszę dać wiadomość na tel 695 365 065. Czeka nagroda, ponieważ ten rower stanowił bezcenną wartość dla właścicielki. Pozdrawiam!
Dodano: 25.08.2012 13:14    Przez: ~Anka
Widać , że ludzie pracy nie maja a z nudów to człowiek różne rzeczy sobie potrafi wymyśleć
Dodano: 25.08.2012 12:57    Przez: ~pracująca
podoba mi się ta odp....pracującej....pracy nie mają , znam takie osoby co z Mo psu korzystają, a rowerkami ciągle w akcjach biorą udział...
Dodano: 25.08.2012 13:09    Przez: ~Iwica rowerzystka
fajny strój rowerowy ma ten gościu ze zdjęcia
Dodano: 25.08.2012 12:58    Przez: ~cbicycle
Popieram inicjatywe:)
Dodano: 25.08.2012 13:09    Przez: ~ppppppppp
ZDJĘCIA ZAJEWFAJNE, NIE MA CO:)))))))!!!
Dodano: 25.08.2012 13:35    Przez: ~FOTOGRAF
a gdzie ten wielki organizator majowek z zatorza !? to oni powinni sprzatac bo imprezki smieszne robic potrafia ! za włascicieli mieszkan pieniadze
Dodano: 25.08.2012 13:41    Przez: ~kila
kila - co Cię obchodzi, co ludzie robią, co sprawia icm przyjemność, na co poświęcają swój wolny czas. Zamiast sprzątać mogli sobie pojeździć w tym czasie. Czego Ty się CZEPIASZ Podziwiam ludzi, w których jest jeszcze zapał do pożytecznych inicjatyw, a Ty dziewucho, jak nie potrafisz myśleć, to może chociaż jakąś książkę przeczytaj, będzie to z pożytkiem nie tyle dla miasta, ale na pewno chociaż dla Ciebie.
Dodano: 26.08.2012 01:55    Przez: ~ręce opadają
Świetna akcja Panowie!!! Dziękuje Wam. NAstepnym razem chciałbym pomóc. Dzieki takim osobom jak Wy można przełamać myślenie, że "wszystko jest do dupy". Wystarczy inicjatywa i można poprawić świat. Pozdrawiam
Dodano: 25.08.2012 14:07    Przez: ~s...
Zastanawiam się dlaczego wy durne koniniaki jestescie takimi pustymi durniami ? Kto was tu do tego miastwa przywiózł lub skąd się tu wzieliście ? No już taki dennych idiotów to chyba ze świeczką pod słońcem szukać pozostaje ! Kolesie wzięli i zrobili w czynie społecznym porządek po to by można było z tych terenów korzystać a wam jak zwykle nie pasuje ! Pewnie dlatego że wy durne pały nawet rowerów nie macie i zwyczajnie wam żal dupska ściska ! Tak, matoły - weźcie się do roboty to sobie kupicie rowerki i będziecie rónież mogli na hałdy sobie wyskoczyć, a może nawet na szlak rowerowy w lasach kazimierskich - kto wie ?
Dodano: 25.08.2012 14:32    Przez: ~WIEŚNIAK
Brawo Wieśniak !!! Popieram w całej rozciągłości. Brawo dla organizatorów i wszystkich, którzy wzięli udział w akcji. Dzięki Wam wraca wiara, że są ludzie, którym się chce robić coś dla społeczeństwa za darmo, po to by wszystkim było fajniej. Dziękuję
Dodano: 25.08.2012 14:50    Przez: ~toja
Też mnie rozbraja ta krytyka. Ludzie nie potrafią się już cieszyć z małych rzeczy...Aż strach do Polski wracać;(
Dodano: 25.08.2012 22:56    Przez: ~Irlandczyk
Brawo WIEŚNIAK, a dla tych blablających malkontentów?- - nie siedż z dupą przy kompie inie narzekaj ,wyjz i rozejrzyj sięco możesz bezinteresownie zrobić dla innych, nawet przy swoim bloku czy zagrodzie.
Dodano: 25.08.2012 15:01    Przez: ~lewak
Ale ci ludzie muszą się nudzić albo żony ich z domu wyganiają !
Dodano: 25.08.2012 15:18    Przez: ~QWertt
Nudzisz to się ty i siedzisz przy kompie, a oni zawsze znajdą sobie zajęcie i tylko im to na zdrowie wychodzi.
Dodano: 25.08.2012 16:06    Przez: ~O!
"nornic walking" - jakiś nowy sport? Hałdy się do niego nadają, można niezłe nory sobie poryć, a może chodzi o chodzenie za normikami?
Dodano: 25.08.2012 16:08    Przez: ~O!
1 z 2
12>>