Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17821) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Ślesin głosuje

Dodano: 18.11.2012 19:41
Źródło: LM.pl
Trwa referendum w gminie Ślesin. Mieszkańcy decydują o odwołaniu burmistrza Mariusza Zaborowskiego.

Lokale, w których można oddać swój głos otwarto o godz. 7. W całej gminie działa ich dziesięć. Najwięcej osób uprawnionych do głosowania jest w Szyszyńskich Holendrach (ponad 1800 osób) i w obwodzie drugim w Ślesinie (niespełna 1700 osób).



Głosowanie potrwa do godz. 21. Żeby referendum zostało uznane za ważne konieczne jest uzyskanie 36 procentowej frekwencji.
  • Ślesin głosuje

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

co taka cisza.
Dodano: 18.11.2012 19:58    Przez: ~franek
Zliczają się w komisjach
Dodano: 18.11.2012 21:15    Przez: ~pokemon
Kaśka na burmistzra !!!!!!!
Dodano: 18.11.2012 21:04    Przez: ~xxx
Nie byłem głosować bo obecny Burmistrz przez 2 lata zrobił pare inwestycji a Niedzwiedziński narobł bałaganu takze Mariusz trzymaj sie i będzie dobrze
Dodano: 18.11.2012 21:05    Przez: ~Ślesiniak
Możesz wymienić jednym tchem te inwestycje bo ja umknęły mojej uwadze.
Dodano: 18.11.2012 21:18    Przez: ~niedoinformowany
Życzę wszystkim, aby referendum pobudziło dyskusję o tragicznej sytuacji gminy, o doprowadzeniu przez Pana Zaborowskiego do utraty 7 mln zł dotacji, braku kompetencji w pozyskiwaniu środków, i innych przypadkach niegospodarności, oraz o podejrzeniach defraudacji publicznych pieniędzy
Dodano: 18.11.2012 22:22    Przez: ~Żałuję, że nie mo ...
Grupie inicjatywnej gratuluje przegranej!
Dodano: 19.11.2012 08:44    Przez: ~koryta nie będzie
kiedy podane będą wyniki?
Dodano: 18.11.2012 21:12    Przez: ~domator
no właśnie co jest ?
Dodano: 18.11.2012 21:14    Przez: ~ej
Mieszkańcy na 100 % olali p.Jana i jego Grupę Referandalną pozostając w domach.Tłoku przy urnach nie było.
Dodano: 18.11.2012 21:15    Przez: ~kowal
Bali się komendanta bo patrzył kto przyszedł do głosowania a swoją drogą co on tam robił i z czyjego polecenia tam był czyżby Kom. Mieski o tym wiedział i go tam na kilka godzin wysłał zapytamy.
Dodano: 19.11.2012 15:12    Przez: ~witek
Komisje są obsadzone rodziną burmistrza, sołtysami i najbliższymi współpracownikami i to są demokratyczne wybory. A ta pani z Żwirki i Wigury to przykleja się do każdego burmistrza.
Dodano: 18.11.2012 21:19    Przez: ~Alfred
Aby mieć szanse wygrać musiał obstawić komitet swoimi ludźmi, ale na referendum nie powinno się skończyć powinien przed sądem odpowiedzieć za zastraszanie pracowników gminy aby nie szli na referendum bo się z nimi za to rozliczy
Dodano: 18.11.2012 21:32    Przez: ~Ślesin
widocznie wladz przyciaga
Dodano: 18.11.2012 21:41    Przez: ~tola
Śmieszne do komisji wyborczej wsadzić własną siostrę.
Dodano: 18.11.2012 21:46    Przez: ~Gdybym wiedział to b ...
Frekwencja w referendum to niecałe 1000 osób i jedna rada dla burmistrza wywal pan tych ludzi ze swojego otoczenia co podkładają panu nogi bo inaczej nic pan nie zdziałasz.
Dodano: 18.11.2012 21:51    Przez: ~na 99%
o je i pai je i pa je elegati toti
Dodano: 18.11.2012 21:26    Przez: ~ek
Jestem ze tym by koszty referendum poniesli przegrani. Bo to teraz oni obciążają gmine o niepotrzebne koszta. Można uznać kacprzaka i maciejewskiego za przegranych na tle sołectwa :) !
Dodano: 18.11.2012 21:30    Przez: ~wierna fanka :)
Podpisuje sie pod tym!!! ;)
Dodano: 18.11.2012 21:47    Przez: ~aaaaa
wygral obecny wlodarz miasta slesin
Dodano: 18.11.2012 21:35    Przez: ~tola
Jaki on tam włodarz zgodnie z tym co przedstawił w sądzie to on niczym nie rządzi. Jeden wielki obraz niemocy.
Dodano: 18.11.2012 21:42    Przez: ~ere
Ale duże pieniądze odbiera i tym samym okrada gminę skoro on nic nie robi tylko radni