Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18083) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

Gimbus zderzył się z osobówką

Dodano: 23.11.2012 12:02
Źródło: LM.pl

Siedmioro dzieci trafiło do szpitala po wypadku do jakiego doszło dziś rano w Lądku.

Przed godz. 8 autobus, którym jechali uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zderzył się z osobowym volkswagenem.

Jak wynika ze wstępnych informacji, 19-letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków jazdy, stracił panowanie nad autem i zderzył się czołowo-bocznie z autobusem.

Na miejscu niemal natychmiast zjawili się policjanci i karetki pogotowia, które przewiozły siedmioro dzieci oraz kierowcę volkswagena do szpitala w Słupcy. Na szczęście małym pasażerom nic poważnego się nie stało.

Okoliczności wypadku bada słupecka policja.


FOT. KWP POZNAŃ
 

  • Gimbus zderzył się z osobówką
  • Gimbus zderzył się z osobówką
  • Gimbus zderzył się z osobówką
  • Gimbus zderzył się z osobówką
  • Gimbus zderzył się z osobówką

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

golf - standard
Dodano: 23.11.2012 12:15    Przez: ~wasa
DZIEKI BOGU , ŻE Z DZIECI SĄ CAŁE ,
Dodano: 23.11.2012 12:44    Przez: ~ja
Co to znaczy całe. 7 dzieci w szpitalu. Przerażone, płaczące, ze stłuczeniami, zakrwawieniami i itp. bez potrzeby nie zabiera się do szpitala. Jechałem widziałem akcję ratunkową. A ten gnojek to zwsze tak jeździł bo codziennie się z nim wymijałałem w dupie miał innych uzytkowników dróg a na Woli to zakrety tak ścinał że inni poboczem musieli czasem jechać. Mam nadzieje że kierowca zdrowo się w łep jeb..ął i zmądrzeje.
Dodano: 23.11.2012 12:56    Przez: ~JÓZEK R.
proszę prawo jazdy zabrać kozę dać żeby za rogi prowadził
Dodano: 23.11.2012 13:16    Przez: ~m
znając życie co innego by z nią robił ;)
Dodano: 23.11.2012 14:05    Przez: ~olo
Gówniarz 19 letni nie ma pojęcia o kierowaniu samochodem. Niech powozi ale konnym wozem.Lepiej nie, bo szkoda zwierzęcia!!!!!!! PIESZO GOŚCIU, jak się nie ma mózgu!!!!!!!! DZIECIAKOM życzę zdrowia!
Dodano: 23.11.2012 13:18    Przez: ~Alicja
Alicja, hulajnoga albo rower dla takiego najlepszy, dla zdrowia pożytek.
Dodano: 23.11.2012 14:47    Przez: ~Romek
zabrać prawo jazdy za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym
Dodano: 23.11.2012 13:52    Przez: ~max
łatwo się mówi zabrać prawo jazdy... a ja mam pytanie kto mu je w ogóle dał... czy nasi instruktorzy mają odpowiednie umiejętności żeby szkolić ludzi którzy o jeździe nie mają pojęcia??? czy egzaminatorom nie zależy tylko na tym żeby zdającego odpowiednią ilość razy skierować na egzamin poprawkowy bez względu na umiejętności??? od razu spieszę przeprosić tych kompetentnych , którzy wiedzą co robią no i sami mają odpowiednie wiadomości do przekazania młodym adeptom nauki jazdy...
Dodano: 24.11.2012 00:59    Przez: ~hahaha
Chyba nie wiecie co to GIMBUS adnimistracjo portal -.-Gimbus to ktos kto chodzi do Gimnazjum... a nie ze gimnazjalny autobus -.-
Dodano: 23.11.2012 14:34    Przez: ~CzteroRęki
gimnazjalny autobus to bimbus albo nygus
Dodano: 23.11.2012 14:46    Przez: ~olo
Co??? To ty chyba nie wiesz. Gimbus to autobus! Ale oczywiście teraz taka moda, żeby na gimnazjalistów mówić "gimbusy".
Dodano: 23.11.2012 19:56    Przez: ~prawda
a komisja Macierwicza będzie
Dodano: 23.11.2012 15:07    Przez: ~szef komsji
Jestem kierowcą od 15 lat i mnie szlak trafia jak muszę jechać np. do Konina.Kierowcy tej mieściny to tak jeżdżą,że człowiekowi włosy na głowie stają.Wydaje im się,że są panami,bo znają drogi na pamięć i na dodatek wszędzie się śpieszą.Ostatnio puszczam migacz na zakręcie,a taki palant mnie wyprzedza i jeszcze stanął koło mnie na parkingu i ryja drze.Sorki za słowa,ale normalne przesada.
Dodano: 23.11.2012 15:27    Przez: ~Jolka
starych ludzi i gowniarzy młodych powinni brac na bad,psychologiczne dla kierowcow,a nie szwedaja sie po ulicy i stad te kolizje i wypadki,MAKABRA