Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17904) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Świadomi seniorzy

Dodano: 27.11.2012 12:01
Źródło: LM.pl

Blisko 50 osób wzięło udział w szkoleniu dla seniorów dotyczącym praw konsumentów.

Mieszkańcy powiatu konińskiego, którzy przekroczyli już 60. rok życia chcą być świadomymi konsumentami. Stąd duże zainteresowanie spotkaniem organizowanym przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów i Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Koninie.

Seniorzy dowiedzieli się w jaki sposób zawierane są umowy i jak można reklamować towary, a ponadto poznali najpopularniejsze chwyty marketingowe stosowane przez przedsiębiorców. Uczestnicy spotkania po omówieniu tematów pytali o reklamacje usług telekomunikacyjnych, zawieranie umów o dostawę energii elektrycznej i różnice między umową o kredyt konsumencki i o korzystanie z karty kredytowej.

Szkolenie dla osób 60 plus odbyło się w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Bądź świadomym konsumentem”.


FOT. STAROSTWO POWIATOWE W KONINIE

  • Świadomi seniorzy
  • Świadomi seniorzy
  • Świadomi seniorzy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

I kasa poszła,czego już ci urzędnicy nie wymyślą.Dziadkom fundują szkolenia konsumenckie może i dobrze bo stażyki posiadając zniżki na MPK jeżdzą aż gwiżdze po marketach a w Koninie jest gdzie jeżdzić i kupują gdzie taniej marchewka czy inne produkty zawarte w gazetkach reklamowych,a następnie do rzecznika praw konsumenckich na skargę bo marchewka w drodze powrotnej sie lekko popsuła.I co Pan rzecznik ma pracę a stażyki mają spacer i dużo ruchu a o ćwiczeniu umysłu już nie wspomnę.I to się tak kręci a kolejki w szpitalu do specjalisty czy na zabieg to ho ho ho.
Dodano: 27.11.2012 12:54    Przez: ~bhp
Czy na tym szkoleniu uczono jak przeżyć na emeryturze PO 67 roku życia za emeryturę wyliczoną przez Vincenta Jarmułę?Takie wiadomosci sa bardzo POtrzebne bla ludzi.Jak za 1000zł kupić żarcie na dwie osoby,leki,opłacić mieszkanie,prąd,gaz wodę i ścieki.Na takie szkolenie sam się wybiore tylko POwiedzcie gdzie i kiedy i kto będzie nauczał?
Dodano: 27.11.2012 12:58    Przez: ~zax
co chcesz nie widzisz ile prowiantu na stolach urza dozywia jak moze i raczej sie to nie zmarnowalo bo znajac zaradnosc emerytow wzieli na wynos nie tyle te wiadomosci ich uzekly co te frykasy
Dodano: 27.11.2012 14:14    Przez: ~przedemeryt
Czemu stary" instruktor"z SB siedzi z prawej strony ,a nie wykłada?
Dodano: 28.11.2012 08:57    Przez: ~zalc

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.