Dzisiaj jest sobota 29 lutego 2020, imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20707) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 5oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koniec sezonu II ligi w Koninie. KKF wciąż w walce ... (0)Zmarła Łucja Pawlicka-Nowak. Przez wiele lat szefo ... (0)

Marsz w rocznicę stanu wojennego

Dodano: 3.12.2012 11:45
Źródło: LM.pl

Konińskie Prawo i Sprawiedliwość poszukuje chętnych do wyjazdu na Marsz Niepodległości i Solidarności, który odbędzie się w Warszawie.

Marsz upamiętniający wydarzenia związane ze stanem wojennym, przejdzie ulicami stolicy 13 grudnia. Wezmą w nim udział również koninianie.

Wszyscy, którzy chcą wyjechać wspólnie z politykami i sympatykami PiS powinni zgłosić się do biura poselskiego Witolda Czarneckiego zlokalizowanego na konińskim Zatorzu.

Więcej informacji dotyczących wyjazdu można uzyskać pod numerem 63 240-02-18, lub 728-806-059.

 

  • Marsz w rocznicę stanu wojennego

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Chętnie, jednak brak czasu, obowiązki, dzieci itp. pozdrawiam wszystkich jadących.
Dodano: 03.12.2012 12:08    Przez: ~///
No i oczywiście razem ze wszytkimi których wymieniłeś powinien jechać Waszkowiak rządzący z "komuniści z POszektą" no i ten 2-gi były v-ce prezydet też!!!! Ha ha
Dodano: 03.12.2012 13:06    Przez: ~JUZEK
Co ciekawe, Kaczyński nie zorientował się, że wybuchł stan wojenny nawet wówczas, gdy wyszedł z domu na ulicę (czyżby nie mijał żadnych wozów opancerzonych ZOMO ani funkcjonariuszy milicji przy koksownikach?). Pewne jest to, że dotarł spokojnie na mszę.
Dodano: 03.12.2012 13:42    Przez: ~PISopata
avatar Czy w PiS pozostał ktokolwiek represjonowany w stanie wojennym czy tylko sami UTRWALACZE WŁADZY LUDOWEJ tacy jak: Kryże, Jasiński, Karski, Wasserman, Łopiński, Kostrzewski, Urbański, Kurowski ?
Dodano: 03.12.2012 13:43    Przez: noidupazbita
Jeszcze jeden cytat z Jaruzelskiego tym razem odnoszący się już do osoby Jarosława Kaczyńskiego:Dla mnie to była postać zupełnie nieznana. Wałęsa, Bujak, Frasyniuk, Michnik, Kuroń, ale Kaczyński? Internowano kilka tysięcy ludzi, również Lecha Kaczyńskiego. Jarosław widocznie niewiele znaczył i to jest chyba jego kompleks. Ja mam swój, Glemp ma swój, a Jarosław Kaczyński swój. On niedocenionego kombatanta. I teraz odwet, rewanż, te pokrzykiwania o ZOMO i komunie… Gdyby np. Niesiołowski to mówił, a ten zachowuje pewien umiar, czy Michnik, Kuroń to ja bym nawet i zrozumiał - oni dużo wycierpieli, ale Kaczyński?
Dodano: 03.12.2012 13:45    Przez: ~Jaruzelski
A wy Kobrzycki to staliście po naszej stronie czy raczej tam gdzie stało ZOMO, bo jakoś cię nie pamiętam z grudnia 1980.....?
Dodano: 03.12.2012 15:24    Przez: ~fun
avatar Waszkowiak dostał dziś ultimatum alb dalej legitymizuje to,, nocno zmianowe'' szambo albo kop w tyłek i wypad z PiS-u.
Dodano: 03.12.2012 15:30    Przez: Tomasz Kobrzycki
avatar No bo niby skąd Jaruzel miał znać Kaczyńskich, nie byli wszak SB-kimi kapusiami jak TW ,,Bolek'' i inni wymienieni. Cheche pamietam jak ,,Bolek'' u Olejnik (Stokrotki) błagał zbrodniarza Jaruzelskiego aby potwierdził iż nie jest ,,Bolkiem'' ,Jaruzelski się na niego wypiął i nie skłamał.Jak ktoś nie wierzy niech sobie obejrzy filmik na YouTube.
Dodano: 03.12.2012 15:40    Przez: Tomasz Kobrzycki
Ja mogę jechać,ale rozumię,że dieta pełna,dniówka nadgodziny bo nie wiadomo o której się skończy,drogą w autokarze płyny rozlużniające aby nie być w stresie.
Dodano: 04.12.2012 12:55    Przez: ~luz-bluz
Niech trwają poszukiwania prawdziwych patriotów aż do skutku. W końcu nie łatwo uzbierać ludzi ciężko poszkodowanych na umyśle przez matke naturę którzy mieliby choć ksztynke swiadomości po co ich zawiozą do Warszwy i na jaki temat mieliby demonstrować. Najważniejsze, że wycieczka za darmo i jakś wyżerka będzie, a reszta niech idzie się bujać. Ważne by zabawa była przedna i do tego w "patriotycznym" sosie.
Dodano: 03.12.2012 12:08    Przez: ~jaś
Miałbym wielką prośbę o nieorganizowanie powrotnego transportu. Może chociaż w części nie wrócą do Konina
Dodano: 03.12.2012 12:18    Przez: ~...
tylko sie ciepło ubierzcie, bo ma być mróz i nozki zmarzną
Dodano: 03.12.2012 12:28    Przez: ~re
NIECH MNIE W D... POCAUJĄ LEPIEJ NIECH SIE WEZMA DO ROBOTY A NIE TYLKO MARSZE IM W GLOWACH...
Dodano: 03.12.2012 12:28    Przez: ~PSIS
OOOO Panie Tomaszu "WSZECHMĄDRY" mający zawsze i na każdy temat coś do powiedzenia aż do takich słów się poniżyłeś. No no. A niby wy z Pisu tacy kochający bliźnich a Ty o całowaniu w dupę i wczoraj nawet w kościele byłeś. No no. Obłudny jesteś jak Twój wódz jedny "Jarek". A tak wogóle to czy pod tym pseudonimem to się nasz "koniniak" Adam Hofman nie kryje to nie wiem?
Dodano: 03.12.2012 13:14    Przez: ~Rydz
Kaczynski 13 grudnia 2007 roku podpisal traktat lizbonski,ktory w znacznym stopniu ogranicza suwerennosc Polski...a teraz krzyczy aj waj ze niepodleglosc jest zagrozona!!!!polityczny cynizm do potegi n-tej....zal tylko wyborcow pisu ktorzy mamieni sa pieknymi patriotycznymi haslami a jak pis rzadzi to podpisuje traktaty lizbonskie,forsuje zyte gilowska,nie glosuje jako jedyna partia za becikowym!promuje antykatolicka kluzik rostkowska..itd,itpniestety dzis tylko solidarna polska jest alternatywa!!!!
Dodano: 03.12.2012 13:34    Przez: ~vox populi
avatar Oto słowa Kaczyńskiego co robił 13 grudnia 1981 "Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest wyłączony. W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydawało mi się też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało." Teraz jednak przekłamując historię będzie opowiadał jak walczył o wolność. W teczce Kaczyńskiego NIE MA ŚLADU DZIAŁALNOŚCI OPOZYCYJNEJ w latach 1982-1989. Niezmiernie ciekawe jest, to że historia stanu wojennego nie zna przypadku, aby po odmowie podpisania lojalki, SB wypuszczało opozycjonistę tak jak to opisuje Kaczyński.
Dodano: 03.12.2012 13:41    Przez: noidupazbita
avatar Lepiej napisz gdzie był wtedy TW ,,Bolek'' cheche.
Dodano: 03.12.2012 15:25    Przez: Tomasz Kobrzycki
13 grudnia Jaruzelski wprowadził stan wojenny, teraz Kaczyński tego samego dnia próbuje zrobić podobną zadymę, ale z czym do ludzi, no z czym....