Dzisiaj jest sobota 18 stycznia 2020, imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20244) SPORT FORUM FIRMY (5458) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 2oC
Jutropogoda
2 / 2oC
Pojutrzepogoda
4 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Juniorzy trenują, grają i strzelają. Górnik zremis ... (0)Zastępca dyrektora CKiS w Koninie, dyrektorem bibl ... (1)

Świąteczne koronki

Dodano: 26.12.2012 11:29
Źródło: LM.pl
Aniołki, dzwoneczki i serwetki. Do koronkowkowego królestwa zaprosiła nas jedna z konińskich radnych.

Święta Bożego Narodzenia to tradycyjne zwyczaje, ale też niezwykłe ozdoby. Radna Monika Kosińska, wykorzystuje ten czas na szydełkowanie. Zobaczcie jej koronki i posłuchajcie jak wyglądają rodzinne Święta.



  • Świąteczne koronki

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Boże Narodzenie,   święta,   szydełkowanie,   ozdoby koronkowe,   Monika Kosińska,   tylko u nas,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ale kogo interesuje ta osoba? Mnie to wali, co robi, a to, że jest radną to przypadek, chwila i incydent w jej życiu.
Dodano: 26.12.2012 11:41    Przez: ~wyrpierdalać
Widze ze LM doz poczta ka panic wyborcza Luddite nie mama co ogladac tylko te geby kto re nic nie robia dla miasma tylko dla siebie BRAWO. Z chili jak robi my loda w miescie
Dodano: 26.12.2012 12:26    Przez: ~Oni
O matko, jaki bełkot!
Dodano: 26.12.2012 19:45    Przez: ~ala
Co to jest wybory 2013 raz jeden raz druga lepiej niech sie do roboty wezma a nie na szydelku a LM wchodzi w 4 litery ja nie Wiesiowi to teraz tej jeszcze niech wystapi w TV Konin bo to brata a moze by tak cos dla biednych by zrobili
Dodano: 26.12.2012 12:50    Przez: ~Staszek
co to za wzor ? do nasladowania ?? jest wiele zasluzonych innych osob ktore cos robia dla naszego regionu i tez obchodza swieta ! a ta pani dla nas na szydelku rejon ukulturalnia?
Dodano: 26.12.2012 13:00    Przez: ~ocha chocha
Przynajmniej z kartki nie czyta
Dodano: 26.12.2012 15:06    Przez: ~tekst
Jak to w Koninie: zawsze coś źle. Buraki jedne, ciury co to od piętnastu lat na MOPR'owskim garnku ale do roboty nie pójdzie bo za mało dają. Nieroby i trole internetowe mające meldunek na LM ie. Życzę wam w dniu (2) świąt żeby was cholera wzięła. A może nie wam. Sobie i innym, których wasze żygi w internecie doprowadzają do pasji.
Dodano: 26.12.2012 16:37    Przez: ~karp mściciel
Wytrzeźwiej lepiej sfrustrowany błaźnie!
Dodano: 26.12.2012 17:58    Przez: ~szczupak
pryszczaty trolu pije za swoje ile chce a jak ci mamusia pozyczy tez sobie strzel lufe bo to rozluznia galoty
Dodano: 26.12.2012 18:22    Przez: ~karp grzmoci szczupak ...
A mnie sie podobało. Brawo pani Moniko! Wreszcie ktoś coś pozytywnego robi i fajnie o tym mówi. Precz z chińszczyzną i bylejakością. Niech żyje rękodzieło. Wesołych Świąt!
Dodano: 26.12.2012 18:07    Przez: ~Bibi
ciniutko jej to idzie
Dodano: 26.12.2012 19:51    Przez: ~drut
masakra!!!
Dodano: 26.12.2012 20:04    Przez: ~Ela
Pozdrowienia dla Edka Kosińskiego.
Dodano: 26.12.2012 23:14    Przez: ~lalamido
1 z 2
12>>