Dzisiaj jest wtorek 19 listopada 2019, imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20314) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 10oC
Pojutrzepogoda
10 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To była najsłabsza runda Sokoła Kleczew od czasu a ... (0)Aplikacja „Zgłoś rower” to informowanie o znalezie ... (2)

Pijanych nie zabrakło

Dodano: 27.12.2012 08:45
Źródło: LM.pl
Spokojnie minęły święta na drogach powiatu tureckiego. Nie było wypadków ani kolizji, ale za to nie udało się uniknąć pijanych kierowców.

Zaczęło się już w wigilię nad ranem. Wtedy to policjanci zatrzymali w Wymysłowie (gmina Tuliszków) kierowcę opla astry. 23-letni mężczyzna w wydychanym powietrzu miał niespełna promil alkoholu. Niewiele więcej wydmuchał zatrzymany w pierwszy dzień świąt 28-latek.

Ostatnim świątecznym przypadkiem, który zdecydował się prowadzić pojazd pod wpływem alkoholu był 64-letni mieszkaniec Dziewiątki (gmina Kawęczyn). Poruszający się rowerem mężczyzna wydmuchał ponad dwa promile.

  • Pijanych nie zabrakło

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek,   Tuliszkó,   Kawęczyn,   policja,   pijani kierowcy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

ludzie pili od zawsze i benda pic zawsze.
Dodano: 27.12.2012 09:32    Przez: ~alk
I jak nie zaglądają do słowników ortograficznych, tak nie zaglądają.
Dodano: 27.12.2012 09:46    Przez: ~ana
A mnie nie złapali bo jechałem pijany samochodem,a nie rowerem.
Dodano: 27.12.2012 09:53    Przez: ~drobny pijaczek
Trzeba być naprawdę debilem , żeby jechać samochodem po pijaku!!! Ja jak jadę moim golfem do mojej szkoły pod górkę w staraku to nigdy nie piję bo to nawet szkodzi zdrowiu, bo alkohol jest szkodliwy nawet jak się nie prowadzi , ale niekturzy z was pewnie tego nie zrozumieją bo do tego trzeba ukończyć jakąś szkołę , bo o takich rzeczach uczą właśnie w szkole, a niektóórzy nie lubią chodzić do szkoły to o takich rzeczach nie wiedzą i oni piją a potem wsiadają do swoich aut i są strasznym zagrożeniem dla siebie a nawet innych ludzi i kobiet i zwierząt a nawet mogą dzika przejechac jak już kiedyś tu na lm pisali ...
Dodano: 27.12.2012 10:31    Przez: ~kolec
Na stronie Turku nic o tym nie ma tylko na Koninie.wcześniej . Pochwalcie się co u Was słychać ? .Tam nie pijecie nic powyżej 37 %
Dodano: 27.12.2012 10:32    Przez: ~Turkowianin
Sobotnio-niedzielne 'imprezki" niestety tak się kończą,wiem że głupota i nonszalancja jest wszędzie ,ale młodzież polska jest "szczególna", "wyjatkowa". Właśnie takie tragedie mówią wiele o tej "wyjątkowości".Alkohol to naprawdę zły doradca a szczególnie w przypadku kierowców.
Dodano: 27.12.2012 10:38    Przez: ~ja
turkowianin chciałeś powiedzieć powyżej 37% , to dowodzi że niektórych na to stać a ciebie na chociazby 6% jak sie znajdzie jeleń co postawi. U nas w koninie zrobili święta ponieważ w normalne dni harowali żeby mieć wolne. U was zegarki mają prewencyjni poprzestawiany i łapią w święta
Dodano: 27.12.2012 13:40    Przez: ~5t
Noo so ty...Jaki pijany, jaki pijany, ja tylko piwko wypiłem, a oni tu wypisujo, co ja pirat drogowy...
Dodano: 27.12.2012 13:42    Przez: ~tolek
Ludziska kochane! Jak jesteś pijany(a) to nie idź pieszo tylko jedź samochodem. Jazda samochodem po pijanemu nie jest zabroniona tylko jak najbardziej wskazana. Należy usiąść sobie spokojnie na siedzeniu, najlepiej tylnym, przypiąć się pasami i się zdrzemnąć troszeczkę. Zabronione jest prowadzenie auta po pijaku. Jeśli ktoś nie wierzy to polecam lekturę ustawy o ruchu drogowym.
Dodano: 27.12.2012 14:03    Przez: ~Nie święty Mikołaj
Dobrze prawi, polać mu.
Dodano: 27.12.2012 15:43    Przez: ~olmmn
Pijanych rowerzystów zamykają do ciupy po skazaniu przez sąd. Minister Gowin gromadzi ich w wybranych placówkach. Po sformowaniu utworzone z nich będą bataliony kolarzy do wykorzystania w przypadku kryzysu, strajku stacji paliw i ogólnego deficytu paliw płynnych na rynku