Dzisiaj jest piątek 28 kwietnia 2017, imieniny: Pawła, Walerii, Ludwika WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (29737) SPORT FORUM FIRMY (5404) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 5oC
Jutropogoda
11 / 4oC
Pojutrzepogoda
10 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Majowy Weekend. Na drogach więcej patroli i wzmożone ko ... (5)Piłkarska kolejka: Sokół pomoże awansować w tabeli Górn ... (0)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościMiędzypowiatowy konkurs kolęd

Międzypowiatowy konkurs kolęd

Dodano: 03.01.2013 09:08
W najbliższą sobotę, 5 stycznia 2013 r., w Koninie odbędzie się trzecia edycja Międzypowiatowego Konkursu Kolęd na Instrumentach Dętych. 

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Górniczo – Energetycznych oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Górniczo – Energetycznych w Koninie. Przesłuchania konkursowe, w trzech kategoriach wiekowych, rozpoczną się od godz. 10.00 w budynku ZSGE, a weryfikacji poziomu artystycznego grających dokona profesjonalna komisja powołana przez organizatorów. 

Celem organizacji  konkursu kolęd na instrumentach dętych jest: podnoszenie poziomu gry młodych instrumentalistów poprzez zdrową rywalizację, integracja środowiska muzycznego, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń zarówno samych grających, jak i również nauczycieli - instruktorów, pielęgnowanie w młodych ludziach polskich tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

Poprzednie dwie edycja konkursu zgromadziły bardzo wielu młodych adeptów sztuki muzycznej nie tylko z regionu konińskiego, ale również z ościennych województw. Każdorazowo jury wyłoniło 9 finalistów w trzech kategoriach wiekowych oraz przyznało nagrodę Grand Prix. Patronat nad imprezą, podobnie jak w latach poprzednich, objęli: prezydent Konina oraz starosta koniński. Wstęp jest wolny i każdy możę posłuchać kolęd granych na instrumentach dętych  w sobotę 5 stycznia od godz. 10.00 do sali gimnastycznej ZSGE.

  • Międzypowiatowy konkurs kolęd

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.