Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18058) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (2)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Międzypowiatowy konkurs kolęd

Dodano: 3.01.2013 09:08
W najbliższą sobotę, 5 stycznia 2013 r., w Koninie odbędzie się trzecia edycja Międzypowiatowego Konkursu Kolęd na Instrumentach Dętych. 

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Górniczo – Energetycznych oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Górniczo – Energetycznych w Koninie. Przesłuchania konkursowe, w trzech kategoriach wiekowych, rozpoczną się od godz. 10.00 w budynku ZSGE, a weryfikacji poziomu artystycznego grających dokona profesjonalna komisja powołana przez organizatorów. 

Celem organizacji  konkursu kolęd na instrumentach dętych jest: podnoszenie poziomu gry młodych instrumentalistów poprzez zdrową rywalizację, integracja środowiska muzycznego, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń zarówno samych grających, jak i również nauczycieli - instruktorów, pielęgnowanie w młodych ludziach polskich tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

Poprzednie dwie edycja konkursu zgromadziły bardzo wielu młodych adeptów sztuki muzycznej nie tylko z regionu konińskiego, ale również z ościennych województw. Każdorazowo jury wyłoniło 9 finalistów w trzech kategoriach wiekowych oraz przyznało nagrodę Grand Prix. Patronat nad imprezą, podobnie jak w latach poprzednich, objęli: prezydent Konina oraz starosta koniński. Wstęp jest wolny i każdy możę posłuchać kolęd granych na instrumentach dętych  w sobotę 5 stycznia od godz. 10.00 do sali gimnastycznej ZSGE.

  • Międzypowiatowy konkurs kolęd

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.