Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17272) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 4oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Taneczną sesją promują adopcję bezdomnych z ... (8)Nocny pożar w Golinie. Jeden samochód doszczętnie ... (6)

Wiecha na ZUS-ie

Dodano: 9.01.2013 14:30
Źródło: LM.pl

Symboliczna wiecha zawisła na nowym budynku Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Koninie.

Budowa nowoczesnej i przyjaznej petentom siedziby ZUS ruszyła w połowie czerwca ubiegłego roku. Zgodnie z założeniami w trzykondygnacyjnym budynku ma powstać około stu biur dla 200 pracowników oraz klimatyzowana sala obsługi klientów z 13 stanowiskami.

Inwestycja pochłonie blisko 16 mln zł. Prace są już na półmetku. - Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem. Wykonanie prac jest nawet na półtora miesiąca do przodu, także w drugiej połowie lipca planujemy rozpocząć stopniową przeprowadzkę – mówi Piotr Kołodziejczyk, dyrektor ZUS II Oddział w Poznaniu.

Po przeniesieniu do nowej siedziby, część dotychczasowej zostanie wyburzona. W jej miejscu powstanie parking dla klientów ZUS.  

  • Wiecha na ZUS-ie
  • zusc
  • zus1
  • zus2
  • zus4
  • zus5
  • zus6
  • zus7
  • zus8
  • zus9
  • zusa
  • zusb

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

...a na emerytury pieniążków nie ma...
Dodano: 09.01.2013 14:35    Przez: ~przyszły emeryt, alb ...
Opowiedziałbym wam bajkę o małej aprobantce i śpiącej Małgosi, ale przyjdzie na to jeszcze czas....
Dodano: 09.01.2013 17:55    Przez: ~menda
By żyło się dobrze wszystkim-Donald I Rudy!!!!! Z radością by się szło głosować na PEŁO.
Dodano: 09.01.2013 18:19    Przez: ~jankiel
A bezrobocie rośnie złodzieje kur..Ja to bym wieniec połozył ale co niektorym na grobie
Dodano: 10.01.2013 00:31    Przez: ~jezus
NA CAŁYM SWIECIE NIENAWIDZA BARDZIEJ SKARBOWKI A W POLSCE ZUSu o czym to swiadczy???
Dodano: 10.01.2013 12:21    Przez: ~uska
a biedni emeryci suchy chleb wcinają... co za banda
Dodano: 09.01.2013 14:51    Przez: ~ja
POpierajcie Rząd Tuska czynem umierajcie przed terminem.
Dodano: 09.01.2013 18:21    Przez: ~vrt
Do"przed emeryturą", w PRL na czarno się nigdzie nie pracowało. Składki na emeryture były płacone przez długie lata od 18 lat do 65 lat czyli 47 lat, a pożyjesz sobie na emeryturce średnio 10 latek.
Dodano: 09.01.2013 19:47    Przez: ~tak_było
w Angli "zus" 30funtów(około150zł) emerytura najnizsza 600funtów(około3000zł) w polsce zus 1000zł emerytura 700zł .....to się ma na budowle;)
Dodano: 10.01.2013 10:14    Przez: ~brty
Czary-mary zamiast prawdziwego ksiedza? Skandal!!!!
Dodano: 09.01.2013 14:58    Przez: ~Tolek
Zamiast księdza chyba szafoni... no chyba, że jako ekspert budowlany tam występuje na zdjęciach....
Dodano: 09.01.2013 18:05    Przez: ~mol z biblioteki
Nad ZUS-em zawisły trzy symbole:Młot do wybijania emerytom ich żądań z głów,siekiera do wyrąbywania sobie drogi do sukcesu i piła do rżnięcia emerytów na całego. Brawo budowlańcy to właściwy symbol dla tej instytucji.
Dodano: 09.01.2013 14:59    Przez: ~cyfryzator PEŁO
myślę ze to jest zbędna inwestycja !!!!!!!!!
Dodano: 09.01.2013 15:22    Przez: ~67
racja,tam gdzie był parking wybudowali budynek,a stary budynek wyburzą aby był parking-bezsensu.
Dodano: 10.01.2013 09:22    Przez: ~xyv
zus i przyjazny petentom to zły dobór słów, szkoda że w mieście gdzie szpital wygląda jak więzienie za komuny postanowiono odnowić zus
Dodano: 09.01.2013 15:28    Przez: ~Alojzy Glizda
Dziki kraj,rządzony przez bande debi-li!
Dodano: 09.01.2013 15:28    Przez: ~8
Tak,ZUS buduje duze obiekty,duze pesie dla pracownikow i dyrektora ZUS-u,bardzo wysokie skladki bo ciagle brak pieniedzy a rety i emerytury dla wiekszosci najbardziej wycisnietych z grosza bo byli uczciwi dac im jak najmniej i jak najkrocej
Dodano: 09.01.2013 16:00    Przez: ~xxxxxxxxxxx
Ta grupka zadowolonych to jedyni beneficjenci tej szanownej instytucji, swoją drogą to "stodoła za 16 mln." Biedny Kraj, szkoda słów.
Dodano: 09.01.2013 16:01    Przez: ~zawiedziony
Za dwadzieścia kilka lat ten budynek będzie wyburzony i pobudowany nowy, bo ten już (w rozumowaniu ZUS) będzie za "stary " !!!
Dodano: 09.01.2013 17:18    Przez: ~Luniu
1 z 8
12345678>>