Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19167) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (0)

Pijany dźgnął nożem

Dodano: 8.02.2013 13:12
Źródło: LM.pl

Kolscy policjanci zatrzymali 31-letniego Pawła N., który ugodził nożem swojego kolegę. Obaj mężczyźni byli pijani.

Do szarpaniny między Pawłem N., a 57-letnim Janem K. doszło podczas libacji alkoholowej w Budzisławiu Starym, gm. Osiek Mały. Młodszy z mężczyzn złapał w pewnym momencie nóż i ugodził 57-latka w okolice lewego podudzia i ramienia. Na szczęście nie doszło do tragedii. - Jan K. nie miał większych obrażeń. Były to rany cięte ręki i nogi. Po ich opatrzeniu, poszkodowany wyszedł ze szpitala – mówi Tomasz Wilczyński z kolskiej policji.

 

  • Pijany dźgnął nożem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Co te PISiory wyprawiają!
Dodano: 08.02.2013 13:20    Przez: ~zbulwersowany
ty zbulwersowany —ty to masz łeb ...jak żeś to wyczaił ...mówią że swój znajdzie swojego ...ale że do tego stopnia ,cho cho
Dodano: 09.02.2013 07:45    Przez: ~po
PO PIJAKU SIĘ NIE LICZY
Dodano: 08.02.2013 13:29    Przez: ~zapleczówka
ty sobie żartujesz a tu policję trzeba opłacić ...służbę zdrowia ...skąd brać na to pieniądze ...niech Palikot zapłaci przecież dorobił się na wódzie ...albo w czynie społecznym niech leczą takie ofiary przemocy w państwie...
Dodano: 09.02.2013 08:04    Przez: ~po
Pewnie teraz chlają na zgode.Te pijusy tak mają.
Dodano: 08.02.2013 13:42    Przez: ~G
a gdzie byla ich matka?
Dodano: 08.02.2013 13:56    Przez: ~pu.pa
G ...matka była na zebraniu partyjnym u Palikowódy... on tam pędzi —tylko ciiiszaa
Dodano: 09.02.2013 07:49    Przez: ~po
Dźgnięcie to nie cięcie w ch... tniecie.
Dodano: 08.02.2013 14:34    Przez: ~Zasadnicza różnica
Nie w ch... tylko w rękę i nogę. I nie oni tylko Paweł. Po pijaku to nie grzech. I tak nie pamiętają.
Dodano: 08.02.2013 14:59    Przez: ~912
Zabierac prawo jazdy dorzywotnio za to po pijaku!!
Dodano: 08.02.2013 15:18    Przez: ~Trzeźwy
Bez wzglednie tepic wszelkie robactwo rowniez menelstwo.Za uzycie noza do pudla i do roboty w kamienoplomach.
Dodano: 08.02.2013 16:16    Przez: ~Filutek
ja się pytam, gdzie byli jego rodzice ;(
Dodano: 08.02.2013 16:51    Przez: ~zatroskany
Rodzice byli w głowie trolla.
Dodano: 08.02.2013 17:43    Przez: ~hihi
mowie że u Palismroda i się nawąchali
Dodano: 09.02.2013 07:51    Przez: ~po
To nie menelstwo idioci tylko poprostu wypili nie wiecie o co chodzi ch*j wam do tego ! I jak nie macie się gdzie rozpisywać to sobie na chat .
Dodano: 08.02.2013 18:38    Przez: ~;/
teraz ksiadz musi sie wyspowiadac.co to wodka moze z ksiedzem zrobic