Dzisiaj jest środa 24 lutego 2021, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17656) SPORT FORUM FIRMY (5583) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 7oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
9 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Prezydent analizuje utworzenie zespołów prz ... (1)Krajobraz księżycowy na konińskich drogach osiedlo ... (1)

MOIM ZDANIEM. Jestem babą

Dodano: 26.02.2013 19:38

Baby i normalne kobiety – na takie kategorie dzieli „płeć piękną” poseł PiS, Witold Czarnecki. Jestem babą i dobrze mi z tym.

Przez Polskę przeleciały dzisiaj słowa posła W. Czarneckiego, którymi to skomentował pierwszy Koniński Kongres Kobiet, na którym zresztą nie był. Z założenia był to jednak dla parlamentarzysty i nie tylko dla niego, zlot czarownic i ostatnia deska ratunku Platformy Obywatelskiej, która, jego zdaniem, szuka wsparcia u kobiet.

Jako relacjonująca kongres na łamach portalu, a przez to także jego uczestniczka, ale przede wszystkim jako kobieta, dzięki „naszemu” posłowi, dowiedziałam się jak dzieli się społeczeństwo według płci, a płeć według sobie tylko znanych i zapewne jedynie słusznych, kategorii. Kto upolitycznia coś, co z natury polityczne nie jest. Według posła i jemu podobnych komentatorów, każde wydarzenie musi być jednak politycznie wytatuowane, więc jeśli nie my, to zapewne oni za tym stoją.

Panie pośle, za tym stoją po prostu kobiety. Domyślam się, że trudno to zrozumieć, że spotkanie w takim gronie może przerażać, jak przypuszczam, nieco wystraszonych, być może nie radzących sobie z rzeczywistością, mężczyzn, więc natychmiast trzeba nadać temu jakąś skazę. A to, że goście nie tacy, że panele nudne i jednostronne, że towarzystwo kanapowe, feministyczne, że nic z tego nie wynika dla ludzkości bo prawdziwa polska kobieta to „dojarka” (słowo posła).

I w ten sposób wyszło szydło z worka. Okazuje się bowiem, że ci wzburzeni mężczyźni - komentatorzy chcieliby sobie zawłaszczyć to, co robią te bezczelne kobiety bez ich kontroli, mówić co powinny myśleć, a co, ich zdaniem, jest naganne. I jak zwykle wiedzą najlepiej co dla tych kobiet jest najlepsze. Panowie, weźcie się i zróbcie coś dla siebie, poza walką o władzę, w której kobiety nie mają szans bo metody z piaskownicy są im jednak obce.

Anna Pilarska 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:felieton,   moim zdaniem,   koniński kongres kobiet,   poseł,   komentarze,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wygląda na to że Wiciu ożenił się z babom, a dlaczego tak sądzę? Normalna kobieta to nawet na takie badziewie by nie spojrzała.Wiciu rano podnosi swoją świątobliwą łepetynę, a tu lakierki lśnią,krawat zawiązany(jak u wieśniaka), gary pomyte po wczorajszej imprezce, klecha bardzo zadowolony z licznej ,albo bardzo licznej rodziny. I jak tu nie kochać tych wiejskich dziewuch(bab).Wiciu nie martw się, niedługo jarosław(polskę zbaw) rozpocznie sabat po tym poj...... kraiku to możesz mu towarzyszyć, i tak od sabatu, do sabatu będzie biegło twoje mierne życie.
Dodano: 27.02.2013 21:48    Przez: ~Krewa
3 z 3
<<123

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.